Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Zdravim vsetkych.... vsimol som si ze sucastne LHC maju pozmeneny kaliber a maju kremikovu balancnu pruzinu.Myslite ze by sa takato vecicka dala namontovat do starsieho kalibru? Ono to oznacenie je vlastne rovnake L888.Dakujem za postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodiny su doma zo servisu aky to malo efekt sa uvidi platil som 220€ a vraj okrem tesneni a premazania/nastavenia nerobili nic ja som mal poziadavku vymenit kmitaciu pruzinu za kremikovu ako ma L888-5 ale vraj sa to neda tak neviem…. Dalsia vec je ze ma presviecali ze rezerva chodu urcite nieje vyssia ako 48h inak koli tomu som ich tam niesol ze vydrzali tak den a pol … som zvedavy teda u mojho kalibru L888-2 uvadzaju tusim 65h aku mate Vy skusenost?

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, SniperWolf napsal:

Tak hodiny su doma zo servisu aky to malo efekt sa uvidi platil som 220€ a vraj okrem tesneni a premazania/nastavenia nerobili nic ja som mal poziadavku vymenit kmitaciu pruzinu za kremikovu ako ma L888-5 ale vraj sa to neda tak neviem…. Dalsia vec je ze ma presviecali ze rezerva chodu urcite nieje vyssia ako 48h inak koli tomu som ich tam niesol ze vydrzali tak den a pol … som zvedavy teda u mojho kalibru L888-2 uvadzaju tusim 65h aku mate Vy skusenost?

 

Tak keď dávaš hodinky do servisu, čo čakáš?

https://watchbase.com/longines/caliber/l888-2

Kam si ich dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...