Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Ja viem kolko maju mat rezervu chodu ale autorizak (jediny na Slovensku) tvrdi nieco ine samozrejme trepe somariny a co cakam? Cakam maximum za svoje peniaze uz som o ich konani oboznamil Longines .... hodinky mi odovzdali v sacku od ktovie coho.... Hanba im

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po oprave hodinky idu stvrty den .... ked som ich prevzal 15x som ich pretocil korunkov a spustil meranie...cez den som nosil vecer asi o 20:00 som ich skladal prvy den cifrom hore dalsie dni korunkov hore pretoze som si prelozil silikonovy remienok... po troch celych dnoch1.thumb.jpg.65053a888a8e6dad36dc6913e7529ab0.jpgh dnoch je vysledok na grafe. Co hovoria miestni soudruzi?

Upraveno uživatelem SniperWolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokracujem v merani.....ked su hodiny na ruke mierne nadbiehaju ked lezia na sklicku viac menej drzia rovnaky cas ... ked lezia korunkov hore jemne stracaju a ked su naopak teda korunkov dole tiez jemne nabiehaju...tolko zatial zisteni... prikladam graf2.thumb.jpg.826cc54acb12ea9a22b56f09d45869d0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak moje hodinky vydržely minimálně 60 hodin, pak jsem je dal na ruku. Při nošení dělají cca +2 s a při položení korunkou nahoru přes noc dělají -2 s, takže jsem už asi 5 měsíců s přesností na nule. Kalibr mám taky L888.2 a hodinky cca 15 měsíců. Korunkou jsem hodinky nikdy nenatahoval, vždy jen nošením. Zkus je dát do nějakého vrtiče a pak změřit. Nevím, zda se vůbec otáčením korunky dají natáhnout naplno.

Upraveno uživatelem pantauleo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robil som poriadok vo veciach a našiel krabicu od LHC v tomto stave -  hodinky majú len 6 r, krabica  bola z  papier.obalu vyberaná možno 5-6x, naposledy možno 2 roky dotazu . Ak to dobre na fotke nevidno - akoby sa šúpala, wtf ? 

EE8880BE-7C00-4DAD-816F-7F418A336F7A.jpeg

Upraveno uživatelem marp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak odysea s mojimi LHC pokracuje....po telefonickej dohode som hodinky poslal na naklady Longines k nim do servisneho centra boli tam meiac...vymenili v nich cele creva aj rucicky ( stare mi poslali) tak uvidime co bude dalej.

Kazdopadne ukon vyhodnotili ako zarucnu opravu a nestalo ma to ani jeden cent. Poslali mi este nejake reklamne premety. Kiez by aj ine servisy fungovali tymto sposobom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 2. 2022 v 20:32, Daemonultimate napsal:

Divný, měls je pořádně natažený? U novejch nebo zánovních hodinek jsem měl vždy deklarovanou nebo mírně překročenou rezervu chodu. Ale poloviční? Divný.

ano samozrejme som to mal plne natiahnute a skusal som to viackrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...