Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Cestovani je pro chronomagora hroznej mor, ja porad cucim lidem na zapesti... Takze dnes to mame - Flughafen Wien Schwechat: Jedny Paneraje, Daytona bicolor, vintage Datejust bicolor (postarsi spanel, i jsme chvilku poklabosili, ale ne o hodinkach), Yachtmaster (ten s tim novym kolotocovym :) cifrem), R. GMT Pepsi, jedny decentni male a velmi pekne Hublot a panske Omega Constellation a jeste me napadaji jedny zlate vintage Omega na chlapikovi v busu z Brna do Vidne. A ted v podvecer jsem si v metru (metro v Barcelone je teda slusny bludiste) sedl naproti dvema damam stredniho veku a obe mely na ruce drobne damske bicolor Datejusty. Koukaly mi na ruku, ja koukal na jejich a obcas jsme po sobe mrkli, takze to je poprve, co jsem pocitil machrindex ze svych rolad detske velikosti :). Jo, malem bych zapomnel na Submarinery (z dalky vypadaji jako moje Seiko SKX007 :lol2: ) po priletu. Celkove to musim uzavrit, ze Rolex pouziva korunku ve znaku opravnene. je to fakt king. A to sleduju vsechny, nenadrzuju nikomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 2 dnami ma potesil panko s madamme,chlapik mal Panerai s masivnym krasnym remienkom, vacsinou stretavam nemcov, talianov v meste ktori majuna zapasti nejake parady ale toto bol zrejme enlishman(podla toho ako si hrkutali s damou..) no a dnes som mal meeting s kamartom a konecne mi doniesol osahat rolady. Mnam.... uchylne som ich skumal v bare....

post-1780-1275352733,86.jpg

post-1780-1275353001,46.jpg

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis a to sme stali na zastavke autobusu:-). Co som videl ale dnes!!!!

 

Krasne BALLy na Grafton st. povodna cena nejakych 2300 zlavnene na polovicu 1150!!! avsak NOVE . Pytal som sa preco su v zlave,tak ze boli kupene ako nevhodny dar a maju nejaky scratch na tahu....

 

IWC Piloty pekne ale maly priemer...

post-1780-1275414432,93.jpg

post-1780-1275414457,78.jpg

post-1780-1275414473,23.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Women in Barcelona wear Rolex!

To je asi nejzasadnejsi hodinkovy zazitek, ktery si odtud odvezu (i kdyz kdo vi, jsem tu az do soboty). Je zajimave, ze na chlapech jsem rolady krome letiste nevidel. Ale zenskych s nima je tu vazne neuveritelna spousta! Vetsinou jsou to uz damy stredniho a pokrocilejsiho veku, ale dnes jsem videl i jednu mladou kocku tak kolem 30 (ale bylo to pri chuzi a sla proti mne, takze fotka nebude). Vetsinou nosi male (ladies) modely a na damskem zapesti vypadaji vazne nadherne a elegantne. Jsou velmi decentni a pritom velmi pekne ladi s nejruznejsimi naramky. Podarilo se mi chytit dva ulovky, snad zvladnu jeste nejake dalsi.

 

Pred Casa Batllo

post-3049-1275426252,36.jpg

 

Krizovatka pobliz nabrezi

post-3049-1275426260,04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vystopil Arnold Schwarzenegger,guvernér Kalifornie :)

 

ee, arnie to nebol, to by musel hosik na brutal plastiku.

 

 

Jedine co mi nesedi je to Vertu, to je tak predrazena hracka... OP beriem, Ferrari beriem, ale Vertu... 

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...