Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, Tommy_PP napsal:

Zial predajca suhlasil jedine s okamzitym vratenim alebo ponechanim si hodiniek, tak mam 24h na rozmyslenie. Ak sa rozhodnem pre servis, tak vyuzijem miestneho majstra hodinara tu u nas v Kanade, ale dakujem.

Pardon, nevšiml jsem si, že bydlíte v severní Americe. Tak popřeji, aby vše dobře dopadlo......a hodinky zůstaly u Vás na ruce. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si ich ponechal a zasiel dnes k miestnemu majstrovi hodinarovi - ten potvrdil to, co som uz vedel, vsetky diely su original, strojcek v skvelom stave, ale odporucil precistenie a namazanie. 2-3 tyzdne roboty a momentalne som bez hodiniek, PS: nechal som tam aj moje TOP TIME presne z toho isteho dovodu :-D

Edit: pre zaujimavost a porovnanie dodam: pan hodinar sa venuje opravam hodiniek 25-30 rokov a je na zozname Rolex Canada Ltd., co znamena, ze ak si Rolex nevie dat rady s vintaznymi hodinkami, resp. nemaju diely, pisomne klientovi odporucia prave jeho. Cena za komplet servis stojceka Venus (PREMIER) a Valjoux (Top Time) - cca 250 EUR/kus 

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, xbraj19 napsal:

Taky jedny zlaťáky. CAP GOLD 1978. Nikdy jsem si nepomyslel, že budu nosit zlaté hodinky, ale ty vintážní Seiko quartz jsou prostě skvělé.

 

moc povedene!

 

před 8 minutami, MiR napsal:

1972

Super, cifr signovany od Maistera - prodejce v Zürichu. Hod sem strojovnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Taky jedny zlaťáky. CAP GOLD 1978. Nikdy jsem si nepomyslel, že budu nosit zlaté hodinky, ale ty vintážní Seiko quartz jsou prostě skvělé.



Nádhera. Vintážní Seika mám taky moc rád.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...