Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

teď momentálně "bio" cigarety Pueblo

Cigarety vyrobené ze 100% čistého přírodního tabáku bez jakýchkoliv přísad.

PUEBLO je tradiční směs amerických viržinských tabáků, jaké pěstují v původních přirozených podmínkách také Indiáni.

Během růstu, sklizně a zpracování použitých tabákových listů nejsou používány žádná chemické hnojiva či pesticidy, zvlhčovací, konzervační látky

 

Tomu nerozumím - na cigaretách je nejhnusnější ten papír, kterej tady asi bude taky, žejo?

Protože kdyby ne, asi by to byly vlastně normální doutníky.

Což mě přivádí k otázce - zkusil jsi normální doutníky? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Tomu nerozumím - na cigaretách je nejhnusnější ten papír, kterej tady asi bude taky, žejo?

Protože kdyby ne, asi by to byly vlastně normální doutníky.

Což mě přivádí k otázce - zkusil jsi normální doutníky? :-)

 

jo, zkusil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska u oběda seděl u vedlejšího stolu nějaký chlapec a kouřil Sobranie Cocktail.

Když jsem viděl, co to tahá z krabky, nevyhnul jsem se údivu. Podle mne jsou ty cigarety sice silně "čtyřprocentní", ale docela originální. Jen nevím, kde by se daly sehnat k otestování. On měl tu krabku s nějakými nápisy v azbuce, ale zase ne Rusky, takže netuším odkud je dovezl.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď momentálně "bio" cigarety Pueblo

Cigarety vyrobené ze 100% čistého přírodního tabáku bez jakýchkoliv přísad.

PUEBLO je tradiční směs amerických viržinských tabáků, jaké pěstují v původních přirozených podmínkách také Indiáni.

Během růstu, sklizně a zpracování použitých tabákových listů nejsou používány žádná chemické hnojiva či pesticidy, zvlhčovací, konzervační látky

 

Kde se to prodava a kolik to stoji? Nebo to maji ve vsech trafikach? To musim nekdy zkusit :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska u oběda seděl u vedlejšího stolu nějaký chlapec a kouřil Sobranie Cocktail.

Když jsem viděl, co to tahá z krabky, nevyhnul jsem se údivu. Podle mne jsou ty cigarety sice silně "čtyřprocentní", ale docela originální. Jen nevím, kde by se daly sehnat k otestování. On měl tu krabku s nějakými nápisy v azbuce, ale zase ne Rusky, takže netuším odkud je dovezl.

 

 

 

Tady mají ty černé

http://shoppraha.tvin.cz/tabak/cigarety/cig-sobranie-black-rus100j130-52010954.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie cierne som fajcil, dali sa u nas v trafikach bezne kupit. Tabak je v nich uplne najmeno nasekany, cigarety su jemne, dym je pocitovo hladky, neskriabe hrdlo a ma prijemnu trochu sladku chut. co sa tyka vzhladu cigariet a krabicky, su zvladnute na 1 a luxusne, dokonca aj maly rusky znak na filtri je vytlaceny uplne detailne. Mozem len odporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Kde se to prodava a kolik to stoji? Nebo to maji ve vsech trafikach? To musim nekdy zkusit :D

 

Jen na netu, cena je 85,-

http://www.etabak.com/katalog/bio-cigarety-a-tabaky/pueblo

http://www.ttishop.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1578

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem jel od třeťáku na střední doutníky (první byl Hamlet). V první práci se přidaly dýmky. No a teď to mám hozený tak, že si už jen na kalby kupuju doutníky, nejčastěji dominikánský Stanislaw nebo kubánský Romeo y Julieta ( dobrej byl, co, Kamile :) ) a jinak kouřím dýmky. Mám od BPK přes Stanwel po Petersonku. Kukuřici, briar aji Merschaumku. No a cpu do toho ponejvíce Nappa Valley a jako lahůdku výroční tabáky od Petersonu.

Upraveno uživatelem Churchill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...