Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

A kde ich kupujes v Irsku, ale si ich vozis zo Slovenska ?

 

nefajcim vela tak si vzdy vezmem karton alebo 2 zo slovenska obcas ked ma niekto dojde pozriet tak mi nejake donesie. ak by som chcel fajcit irske cigosky tak by som rychlo skrachoval, krabicka marlboriek tu stoji okolo 9 eur!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem učinil další pokus s tím přestat - dnes mám za sebou první týden a je to peklo... :suicide_anim:

 

jsem docela zvědavý, jak dlouho mě to bude bavit... mám pocit, že najednou jsou kolem mě jenom samí kuřáci, ve filmech a v knihách se to cigaretama jenom hemží, což zrovna mému rozhodnutí také mnoho nepřidá...

 

Jak tohle dopadne ??? - to je holt asi ve hvězdách B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem učinil další pokus s tím přestat - dnes mám za sebou první týden a je to peklo... :suicide_anim:

 

jsem docela zvědavý, jak dlouho mě to bude bavit... mám pocit, že najednou jsou kolem mě jenom samí kuřáci, ve filmech a v knihách se to cigaretama jenom hemží, což zrovna mému rozhodnutí také mnoho nepřidá...

 

Jak tohle dopadne ??? - to je holt asi ve hvězdách B)

 

Drž se, určitě Tě potěší, že (podle mě) je nejhorší tak 3. týden a vůbec prvního čtvrt roku..

Jsem čerstvý přestávač, od dubna... Ale už cítím rapidní zlepšení dýchání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestal jsem od 1. 11., takže za chvíli budu mít výročí, nicméně chuť na cigaretu mám pořád (nejhorší to je v hospodě u piva), i když už není tak silná, jako na začátku. To jen tak, ať se zbytečně netěšíš, že Tě to úplně přejde..... Každopádně to nesmrdění je super :thumbsup_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pocit, že najednou jsou kolem mě jenom samí kuřáci, ve filmech a v knihách se to cigaretama jenom hemží, což zrovna mému rozhodnutí také mnoho nepřidá...

 

Z minulého roku jsem takhle ukrojil 3 mesíce a z toho letošního taky, sice jsem neměl ambice s tím seknout, ale přesně tyhle pocity "že je to všude okolo" jsem vnímal taky.

A pak mě samozřejmě neskutešně štvaly šablonový situace, u kterých se kouří (po poradě, v hospodě, po nehodě, při sekání zahrady...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podporu (první a zatím jediná podpora) - jednou jsem už takhle nekouřil víc jak rok, takže tak nějak tuším, co mě ještě čeká a že chuť na cigárko jen tak nezmizí ;)

 

...A pak mě samozřejmě neskutešně štvaly šablonový situace, u kterých se kouří (po poradě, v hospodě, po nehodě, při sekání zahrady...).

Těm se snažím vyhýbat jak muslim praseti - takže jsem to pojal komplexně a zároveň seknul i s alkoholem a kávou (alespoň dočasně, než se mi tolik přestane kroutit huba - takový magor, aby se ze mě stal abstinent zas opravdu nejsem) B)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych zkusil...kde se to dá koupit????

 

No v Jihlavě nevím jistě, nejsou moc běžně v prodeji, ale mívají je kamenné trafiky, které zásobuje Peal nebo Tabák Plus. Minimálně se dají najít na e-shopu obou těchhle distributorů, domena cz, vyhledat djarum. Ať Ti chutnají! Jinak samozřejmě stačí zadat do seznamu a budeš překvapenej, koik lidí na tom ulítává. Zrovna jí típu ... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska u oběda seděl u vedlejšího stolu nějaký chlapec a kouřil Sobranie Cocktail.

Když jsem viděl, co to tahá z krabky, nevyhnul jsem se údivu. Podle mne jsou ty cigarety sice silně "čtyřprocentní", ale docela originální. Jen nevím, kde by se daly sehnat k otestování. On měl tu krabku s nějakými nápisy v azbuce, ale zase ne Rusky, takže netuším odkud je dovezl.

 

Posted Image

 

 

Kde se to prodava a kolik to stoji? Nebo to maji ve vsech trafikach? To musim nekdy zkusit :D

 

 

Kdyby nekdo objevil cestu jak se bez vetsich problemu dostat k tem Sobranie Cocktail, tak bych si jeden kartonek vzal. Konecne poradnej kurackej coming out. :lol:

 

Tak ste se k nim konecne taky dopracovali? :D Ja koktejlky docela rad, muzu sladit barvu tricka s barvou cigaret a bavit se pohledy ostatnich :) Me k tomu privedla jedna kamaradka z Kyjeva.

 

Posted Image

 

Uz sem je dlouho nemel, ale jestli je nekdo chce, overim dostupnost a cenu, taky bych si kartonek vzal. Jen se pripravte na delsi dodaci lhuty, sice se to objednava napr. v Polsku, ale prijde to z Ukrajiny...

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...