Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tak mam za sebou tri pastelky. Po otevreni krabicky a pricichnuti jsem se docela lekl, protoze vune to nebyla nikterak prijemna. Nicmene po zapaleni chut velice dobra. A rozhodne budi ve spolecnosti pozornost. :)

 

Jinak vsem kdo jeste nezkusili nova Marlboro Flavor Plus je muzu hooodne vrele doporucit tak jemna a pritom plna chut se jentak nevidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

V poslední době mi známý vozí Van Nelle,zware shag.Jinak Javaanse Jongens 3/4.Tabák kouřím asi 8 let a normální cigarety mi chutnají všechny stejně.

 

Když si balím, tak taky je tenhle moje jednička, jenže se přestal dovážet. Kupuji si ho v létě v Řecku na dovolené a hlavně tam kupuji cigarety "DRUM ready made" - už v krabičkách - nikde jinde jsem je neviděl a nenašel jsem je ani na netu. A přitom jsou fakt dobré.

 

Edit: chybka

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaavanse Jongens 3/4 jsem právě došlukoval po návratu z porodnice, kde se mi narodila dcera. Je to jediný tabák, který mě nutí začít zase kouřit.

Jinak Marlboro, Lucky Strike, Davidoff a všechna ostatní "hotová" cigára mě nechávají klidným...

Když si balím, tak taky je tenhle moje jednička, jenže se přestal dovážet. Kupuji si ho v létě v Řecku na dovolené a hlavně tam kupuji cigarety "DRUM ready made" - už v krabičkách - nikde jinde jsem je neviděl a nenašel jsem je ani na netu. A přitom jsou fakt dobré.

 

Edit: chybka

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...