Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

Jay Doll:

Publikováno 18.leden.2011 - 18:46

Ono se dá kouřit i zdravě. Ale to je asi téma pro trochu jiné forum...

 

 

levistrauss, na 18.leden.2011 - 19:03, řekl:

Trochu se bojím zeptat - nebyla už tady Matylda?

 

 

 

 

 

k tej matilde:

Fajčenie marihuany dráždi horné dýchacie cesty 15 krát viac ako fajčenie tabaku. Aj keď sa marihuana fajčí menej, 5 jointov ma rovnakú škodlivosť ako krabička cigariet, pretože obsahuje 4 krát väčšie množstvo dechtu ako cigareta.

 

ja fajcim produkciu philip morris povacsinou, momentalne odkedy su na trhu, 'hygienicke' MB flavoured. Nie som na to hrdy, ale snazim sa to drzat v subjektivne unosnej miere, tzn. 19ks na cca 3-4 dni? Cez vikendy tak spolocensky. V podstate nebyt nutnosti navstevovat pracovisko, tak asi fajcim este menej.

 

 

 

:gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto poradiť fajkový tabak, chuťou a vôňou čo najpodobnejší červenej Amphore? S kolegom sme zvykli vytiahnuť fajočky zo šuplíkov a natlačili jeho obľúbenou Amphorou a sadli von na lavičku. Potom táto značka záhadne zmizla z trafík. Momentálne u nás už nikto nefajčí /cigarety/, ale tá fajková pohoda na lavičke sa nedá zabudnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on to taky slušnej masakr byl... a pak jsem si prostě jeden den nezapálil ani jednu.. vydržel jsem nějakých pět měsíců a pak jsem začal zas tak do dvacky.. a teď.. mno když kouřim hodně tak krabička čtyři dny..ale ať si říká kdo chce co chce nevzdam se toho.. je to jedna z mála chvilek kdy může být člověk sám s někym kdo ti 100% rozumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z donucení jsem už přes měsíc nekuřák a zatím v poho - nevím ale co bude, až mě pustí a já to půjdu s kámošema oslavit. Alkehol mi bez redka nějak nešmakuje (že bych byl i abstinent?).

Zatím ale na manželku machruju a chtěl bych ji koupit elektrickou cigaretu - máte někdo nějaký tip či radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem dlouhé roky tak dvacet až třicet denně. Posední dobou spíš těch 30. Na odvykačkujsem zkoušel všechno možný, náplasti, žvýkačky, elektrickou cigaretu, nefungovalo nic. Kolega z práce dotáhl prášky na odvykání kouření Champix, a ty zafungovaly. Dneska je to 14 měsíců od posledního cigára, na památku mi zůstalo 7 Marlborek v krabičce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...