Přejít na obsah

Omega PO


Doporučené příspěvky

Tak a je to tu. Moje trojrocne fungovanie na chronomagu a celozivotne snenie dosiahlo vrchola.

Stal som sa hrdym majitelom fungl novych Omega Planet Ocean 2201.50

Mnohi z vas, ktory ako ja zacali u Casii (no flame!) a presli si vsetkym moznym a stale snivali/snivaju o svojich srdcovych hodinkach ma urcite chapu a citia so mnou. Splnil som si svoj sen ! ....a mozem zacat zit ako normalny clovek, bez chronomagu :)

 

...Vas Filini :)

 

59.36.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak a je to tu. Moje trojrocne fungovanie na chronomagu a celozivotne snenie dosiahlo vrchola.

Stal som sa hrdym majitelom fungl novych Omega Planet Ocean 2201.50

Mnohi z vas, ktory ako ja zacali u Casii (no flame!) a presli si vsetkym moznym a stale snivali/snivaju o svojich srdcovych hodinkach ma urcite chapu a citia so mnou. Splnil som si svoj sen ! ....a mozem zacat zit ako normalny clovek, bez chronomagu :)

 

...Vas Filini :)

Nezbyva nez gratulovat. Tohle je paradni, splnit si sen. Tak si je uzivej a moc never tomu, ze muzes zit bez chronomagu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, pobudu na chronomagu jestě 2 a půl roku :thumbsup_anim:

Povolení zabíjet máš v záručáku??? :gun_bandana: :thumbsup_anim:

 

 

Prosral jsi ty fortisy trubko!

 

Ad PO moje snove eleanory ty si znova koupim až k příhodnému vozidlu (DB7) :wub:

Upraveno uživatelem Messiah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Boudy: V čem je Marinemaster o dost jinde? Pominu-li strojek, kde má Omega jasně navrch, tak si dovolím tvrdit, že v ničem... Zpracování Fortisů je parádní a antireflex je také lepší, ne sice tak dokonalý jako u Béček, tam je asi nejlepší ze " základních značek"... Nicméně, Fortis stojí taky polovinu toho, co Omega. Je na každém, kdo si co vybere :)

 

Ale sebekriticky musím přiznat, že bych je také rád vlastnil - myslím PO.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boudy: V čem je Marinemaster o dost jinde? Pominu-li strojek, kde má Omega jasně navrch, tak si dovolím tvrdit, že v ničem... Zpracování Fortisů je parádní a antireflex je také lepší, ne sice tak dokonalý jako u Béček, tam je asi nejlepší ze " základních značek"... Nicméně, Fortis stojí taky polovinu toho, co Omega. Je na každém, kdo si co vybere :)

 

Ale sebekriticky musím přiznat, že bych je také rád vlastnil - myslím PO.

 

Promin, Peto, to byla pouze diskuze k jine zalezitosti- dlouho jsem koukal po tvych Fortis Marinemaster a na prodej tam ted byli Piloty, tak mi Messiah psal, ze jsem ty piloty prosral a ja nato, ze Marinemaster jsou jinde. Nesrovnaval(nehodnotil) jsem vuci PO :sad01_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...