Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

A co je na tom nepochopitelnýho?  Má číselník bez minutových indexů, tak je nutno armovací kroužek s indexama a uzpůsobenej k zaaretování v pouzdře a tím pádem i pouzdro,nejlépe ze SPORT 2, který tu aretaci umožňuje a hlavně takový pouzdro, aby se mu ten stroj do něho vlezl. Jak jsem už dříve psal, někde jsem to tady četl, snad v tomto vlákně, mám za to, že tam bylo i uvedeno o kolik se liší průměry strojků, ale tak to si může určitě doma změřit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je černé i bílé a oboje mají čistý černý armovák. Nicméně jsem je viděl na fotkách i s bílým armovákem s indexy. Pak mám ještě bílé automaty v miyotě i v ZJS provedení a ty mají bílý armovák, jedny čistý a druhé s indexy. Takže bych asi armovák moc neřešil. Byla to divoká Eltoní léta a asi tam dávali, co bylo po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Mám dotaz, je nějaká reálná možnost jak dostat Prim Sport 2 do nerezového pouzdra s korunkou s nerezu, tak aby mě tu všichni neprokleli? Chápu co je pojem původní stav a všechno kolem. Ale chtěl bych hodinky, které prostě můžu nosit a nepřemýšlet, nad tím, že jim vlastně ubližuju. Parexo asi nechci.

Jo a kdyby mě někdo poslal do Eltonu pro nové, tak na to fakt nemám. Doufám, že jsem někoho neurazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, papun napsal:

Mám dotaz, je nějaká reálná možnost jak dostat Prim Sport 2 do nerezového pouzdra s korunkou s nerezu, tak aby mě tu všichni neprokleli? Chápu co je pojem původní stav a všechno kolem. Ale chtěl bych hodinky, které prostě můžu nosit a nepřemýšlet, nad tím, že jim vlastně ubližuju. Parexo asi nechci.

Jo a kdyby mě někdo poslal do Eltonu pro nové, tak na to fakt nemám. Doufám, že jsem někoho neurazil.

elton pouzdro 7900 czk + sklicko, armovak, dynko.. ale 8t je fakt morda na tyhle hodinky

Vlada aka https://www.vrd-hodinky.cz/ myslim, ze naposled mi rikal ze je to kolem 10t..umi i safir ;–)

takze pokud nechces utracet a mit nerez, tak vem klidne parexo. nicemu to nevadi, kdyz to budes vedet a budes mit jenom na noseni ne do sbirky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě aby to nebylo takové nepodložené tlachání, tak přidávám přesnou CN. Nevím proč, ale do cenovky nedala to pouzdro, nový cifr a ručky. Nicméně není problém si to v tom excelu dohodit a dostat se na těch mnou napočítaných 18 tis.

Jinak nějak přestávám mít na ty Sporty úplně chuť. přijde mi, že se ty ceny poslední dobou šponují do šílených čísel za šrotové hodinky a renovace jsou úplně mimo rozumné hranice.

 

SPORT II,KAL. 68, CELKOVÁ NABÍDKA NA RENOVACI.xls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...