Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Dobrý den, v jiných vláknech jsem se už představil, jako kafka, která naletí na každý fejk .. už se to ale snad lepší :-) .. můžete mi prosím okomentovat tyto PS2, abych věděl, jak moc se zase mám bít hlavou v zeď a v duchu počítat narůstající "školné", nebo že to není až tak strašné či snad mohu být dokonce i rád, jaké krásky se mi podařilo ulovit? :-)

 

Modlím se k velkým pendlovkám, aby to bylo v pořádku.

 

Před koupí jsem si téma nastudoval, ale jak se ukázalo u Diplomatů, tak pro necvičené oko je to neviditelné :-(

 

Předem děkuji za konkrétní komentář, co je špatně a proč (z toho se pak poučím), co se s tím dá dělat a co je případně dobře. 

 

Doufám, že je to dávám do správného vlákna a nezapleveluji.

 

BTW teď jsem si teprve všiml, že nemám fotku strojku - doplním. Fotky jsou přímo z Aukra, takže je možná poznáváte.

 

Děkuji.

 

post-55051-0-71406600-1572513197_thumb.jpg

post-55051-0-00342800-1572513203_thumb.jpg

post-55051-0-29199300-1572513209_thumb.jpg

post-55051-0-27076700-1572513246_thumb.jpg

post-55051-0-80680900-1572513251_thumb.jpg

post-55051-0-55983000-1572513261_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky můžeš vrátit do 14 dnů bez udání dovody.toto právo se vztahuje na veškeré zboží zakoupené na internetu,tedy i na aukro.pozor,nejedná se o reklamaci.s reklamaci by jsi to měl asi složitější.musel by jsi prokázat,že tě prodávající uvedl v omyl,což tento prodejce evidentně dělá.ty jsi toho důkazem.mnohem jednodušší bude cesta vrácení zboží bez udání důvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na aukre je uzivatel nejpanskehodinky, on tam ma tieto smecka, tak ma hned napadlo ze su to tie.

tu bude zase len strojcek ok predpokladam.

puzdro nove, nevidis tam na "zkoušeno" chybu???

 

Nejpanskéhodinky to nebyly, kupoval jsem to od fyzické osoby v Brně s osobním předáním - ještě jsme se dívali na strojek, neb už jsem byl poučený z dřívějška :-/

Chybu u "zkoušeno" nevidím.

 

Pokusím se o reklamaci - s těmi fake Diplomaty mi to nakonec vyšlo a prodávající mi vrací peníze. Tady uvidíme, dám pak vědět.

 

To je zas ocel, jestli mne zrak nešálí.

 

Jak to poznáte? jak poznáte chromované měděné a ocel? Co jsou distinktivní prvky těchto dvou materiálů - mě to přijde na pohled stejné :-(

Na co se mám dívat, abych ten materiál určil?

 

prosim ta studuj tie hodinky este viac, takto prerobis aj gate

 

eh :-( .. ještě se tu budu ptát na jedny incabloky a dvoje ala Rolex .. to ještě bude zábava .. no a pak se budu ptát na Poljoty, to se obávám, že už bude přímo k popukání a pokud se mé skóre nezlepší, tak mě to možná z nákupů hodinek vyléčí .. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky můžeš vrátit do 14 dnů bez udání dovody.toto právo se vztahuje na veškeré zboží zakoupené na internetu,tedy i na aukro.pozor,nejedná se o reklamaci.s reklamaci by jsi to měl asi složitější.musel by jsi prokázat,že tě prodávající uvedl v omyl,což tento prodejce evidentně dělá.ty jsi toho důkazem.mnohem jednodušší bude cesta vrácení zboží bez udání důvodu.

 

Tady už jsem bohužel za termínem lhůty, zkusím prodávajícího kontaktovat, vysvětlím mu problém a uvidím, jak se k tomu postaví.

Pak dám vědět.

 

Ono to nejpanskehodinky.cz možná nebudou,myslim,že toto provedeni pan Illés nenabízí. pouzdro je určitě ocel,takže fejk.co další je nepuvodni určí zkušenější.Číselník mně přijde ok,ale nejsem si jistý.

 

Zatím mi z toho vyplývá, že fake je pouzdro (ocel, má být chormovaná měď), lunetka, dýnko, ručičky - strojek bude asi ok a číselník (protažené M) je možná také dobře?

Pouzdro je podstatný problém, jak už sem se dozvěděl u svých "bývalých" stříbrných Diplomatů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky můžeš vrátit do 14 dnů bez udání dovody.toto právo se vztahuje na veškeré zboží zakoupené na internetu,tedy i na aukro.pozor,nejedná se o reklamaci.s reklamaci by jsi to měl asi složitější.musel by jsi prokázat,že tě prodávající uvedl v omyl,což tento prodejce evidentně dělá.ty jsi toho důkazem.mnohem jednodušší bude cesta vrácení zboží bez udání důvodu.

To ale není tak úplně pravda, co tady uvádíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Puxi, chci te poprosit, at davas k hodinkam puvodni inzerat s odkazem. Je docela dulezite co prodejce pise.

Diky.

Pri koupi PS2 se zamer na ostre hrany pouzdra. Pokud jsou hrany uz takhle zakulacene, tak to znamena budto naneseni nove vrstvy na stare pouzdro anebo nove, ne moc dobre udelane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Puxi, chci te poprosit, at davas k hodinkam puvodni inzerat s odkazem. Je docela dulezite co prodejce pise.

Diky.

Pri koupi PS2 se zamer na ostre hrany pouzdra. Pokud jsou hrany uz takhle zakulacene, tak to znamena budto naneseni nove vrstvy na stare pouzdro anebo nove, ne moc dobre udelane.

 

Původní text inzerátu byl:

 

"NIKDY NENOŠENÉ HODINKY V NEREZOVÉ OCELI, NA FOTKÁCH JSOU VIDĚT ODLESKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERFEKTNÍ STAV !!!!!!!!!!!!§

DÉLKA A PŘESNOST A VODOTĚSNOST NESLEDOVÁNA.CO VIDÍTE DOSTANETE, FOCENO NA MAKRO, FOTKY NEJSOU UPRAVOVANÉ - VE SKUTEČNOSTI VYPADAJÍ MNOHEM LÉPE................PLATÍTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ ZA VÍCE AUKCÍ, DOTAZY ZODPOVÍM, PLATBU OČEKÁVÁM DO 7 DNŮ PO SKONČENÍ AUKCE, POTÉ VYSTAVUJI ZNOVU, NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM"

 

Prodejce tedy přímo mluví o nerezové oceli - takže se obávám, že s reklamací nemám šanci. Tady už to není o tom, jestli rozpoznám ocel od pochromované mědi.

Hlavně se zaměřuji na sovětské vojenské, které jsou z nerez oceli, tak mi to vůbec nepřišlo divné, byť o mědi vím.

 

Děkuji za tip s hranami. 

Zaměřil jsem se hlavně na strojek a číselník ("M").

 

Pomodli se k velkým pendlovkám, až ti vrátí peníze.

 

V tomto případě se obávám, že nemám šanci a už ani velké pendlovky nepomohou. Třeba budou dobré na běhání, na to to ale byla dost drahá sranda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neches se zacit venovat necemu jinymu?

 

No je to k úvahám tímto směrem velmi dobrý impuls :-( .. nevím, co mě to popadlo, asi krize středního věku, nebo co :-)

 

 

Puxi, no vidis. Stacilo lepe cist....

B)

 

jj, to bude spíš důsledek kognitivního zkreslení :-) :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...