Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Co vas tady tak znepokojuje? Maji jasne dane procesy jak zabezpecit hodinky na prepravu a jak je oznacovat. Pokud maji v planu prodej od 1.5., tak je jasne, ze daji cedulku na bednu. Takoveto postupy jsou standard pro vetsinu vyrobcu.

Saskarny jsou spis poradniky a dostupnost modelu, ne fotky od Existence...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak .... dnes jsem si konečně vyzvedl moje DEEPSEA po velkém servisu. Pár postřehů pro ostatní ... :)

 

Hodinky, Rolex DEEPSEA, rok 2009, jsem dal 17.11. do servisu k Bechyňům. Důvodem bylo, že se již lehce rozcházely a rotor nátahu byl hlučný. Požadoval jsem tedy kompletní servis. Bylo mi řečeno, že DEEPSEA posílají přímo do Rolexu, důvodem je složitost velkého servisu a testování vodotěsnosti. Odhad zhotovení byl cca 2 měsíce, cena cca 20tis.

 

Hotovo bylo 14.1. (neměl jsem čas je dřív vyzvednout :D ). Hodinky prošly následujícím - kompletní rozborka na všechny drobné díly, vyčištění, namazání, výměna opotřebených částí. Pouzdro i tah se sponou byly komplet přeleštěny a přebroušeny. Následovalo testování přesnosti a vodotěsnosti. V podstatě postup složení nových hodinek.

 

K hodinkám jsem dostal pěknou brožuru, kde jsou s fotografiemi všechny postupy popsány, součástí je i servisní garanční Rolex karta s datumem servisu a číslem hodinek. Hodinky jsou komplet ve fóliích, vypadají jako nové ... fakt jsem nevěřícně hleděl, protože zdejší terminologií jsou tak v 98% stavu :D Samozřejmě cestovní pouzdro a dárková taštička. Na vše je záruka 2 roky, cena byla 21tis.

 

Fotky se mi nechtělo dělat, ale musím vyseknout poklonu ...  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...