Přejít na obsah

PRIM TOURBILLON


Doporučené příspěvky

Leoš Janáček, to jako podle toho rychlíku? navíc něteré finesy mají společné s Rolex, 

"po jeho obvodu je uvedena stručná charakteristika modelu spolu s výrobním číslem"

 

do sbírky k TGM dokonalé, jako vidět to u někoho doma, padnu na znak. :frusty:

Edit: Funkce Datumovka Teploměr

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Já Vám nevim k čemu turbillon  - čínskej nebo třeba ruskej..... Vytáhl jsem automaty s kalibrem 96 (stojek prim posazen do jiného  - vodotěsného -  pouzdra). Před rokem je hodinář seřizoval s tím, že to budou hodinky na nošení, bohužel skončily opět u svých kolegů ve vitríně. Ale proč to píšu. Nesundal jsem je z ruky a nosil dva týdny . Přesnost chodu se ustálila na mínus 2 až 3 vteřiny denně. Nechápu.  Přesnější mechaniky jsem dosud neměl. Radši jsem je vrátil zpět do vitríny....No a pak se nedej turbo...  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takymto uvazovanim skoncis pri quartzkach lebo su presnejsie... Turbo je na naramkovych hodinkach hlavne ako esteticky prvok a zaroven urcita prestiz, nie na dosiahnutie vyssej presnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

ze stránek výrobce:

 

PRIM Tourbillon Karel IV. - uvedení do prodeje
U příležitosti 700 narození Karla IV. jsme Vám představili limitovanou edici (62 ks) pánských luxusních hodinek PRIM Karel IV. 11.července slavíme 670 let ode dne, kdy byl Karel IV. zvolen římsko německým králem a začal posilovat hodnotu naší země v Evropě. Proto jsme toto datum zvolili pro uvedení modelu PRIM Tourbillon Karel IV. do prodeje. 
 
DETAIL4.jpgDETAIL-2.jpg

DETAIL-3.jpg

DETAIL.jpg

Upraveno uživatelem Mischa80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

To fakt vypadá, že objednali turba - strojky a zbytek udělali/vyrobili v ČR... co myslíte?

 

Ten Karel IV je komplet čína, možná cifr ne, ale pouzdro je normálně stejný jako na hodinkách na ebay a ručky vypadají že taky.

http://www.ebay.com/itm/SS-MINORVA-1-Min-Real-Flying-Tourbillon-watch-white-TOURBILLION-/381800833958?hash=item58e51a63a6:g:1wwAAOSwyQtVoyS6

 

Cena tady těch jejich šmejdů není ani 10k, kamínek na korunku Vám ochotně dolepí v bižuterii... Fakt bych o MPM jako výrobci hodinek nepřemýšlel ani na vteřinu, o to horší jsou všechny CZECH MADE certifikáty a marketingový kecy v popisu.

 

Nedělám si iluze, že by to u VH bylo jinak, jen se mi nechce hledat to pouzdro. Nechali si objednat vzorek z číny a teď machrují s prototypem a ublíženejma kecama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...