Přejít na obsah

PRIM TOURBILLON


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosím Vás pánové, já jsem na sekci čínské hodinky poprvé za dobu co sem koukám a to jen proto že jsem se chtěl podívat na

nějaké info ohledně MPM, no a dotaz na hodně tlačítek mi přišel jako vtipná satira, tak jsem se přidal se svým vtípkem.

Proto jsem psal o štelování a taky o korunce jako o tlačítku :-)

Skutečně pouze vtípek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To je informací, to snad dával dohromady Číňan

 

1) Řemínek z pravé kůže je v této cenové hladině překvapením, hlavně aby nebyl jak podrážka. Kdyby aspoň napsali, které zvíře to odneslo
2) Tak nějak jsem si myslel, že korunkou se šteluje popř. natahuje, ale tady je na okrasu, no proč ne, otázka je, dodali by i verzi bez zdobení? :-)
3) A na majitele se kašle, hlavně, že citerník má k dispozici datum. U mých NoDate Igenů má ciferník datum taky k dispozici :-)
4) No psí kus to je určitě!
5) Kdyby tak nebyly ty chrono tlačítka, mohlo to mít aspoň 50m WR a dalo by se s tím aspoň koupat - to by všichni čuměli
?) Hodinky s turbem jsem nikdy neměl a tak mě zajímá, jestli je pohaněčem něčeho nebo je sám poháněn? Díky za poučení ....

post-21642-0-60459400-1407866566_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den , uvažuji o koupi hodinek Prim Tourbillon T.G.M. , chci se zeptat co si myslíte o těchto hodinkách ? A co si o nich myslíte jako o případné investici do budoucna ? Děkuji 

Tohle patří do "Čínske hodinky", jako investice bych to vůbec nenazval, spíš vyhozené peníze.

 

Ypo byl rychlejší.

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tatíček Masaryk se musí obracet v hrobě. Sice střílel do dělníků (jak nás ve škole učili), ale tohle si fakt nezaslouží :-)

už to tu vypadá na VUML... :lol2:

Takže  to bylo tak, že ti dělníci byli ze Sudet a především Němci, ale Masaryk prosazoval od konce dvacátých let názor, že s Němci jako s menšinou se o ničem politickém jednat nebude a o autonomii už vůbec ne. No a stávky a demostrace v době krize a po ní v třicátých letech byly vedeny z různých důvodů, také z politických. Že se střílelo třeba v Duchcově je pravda, za dodržování zákonů takovými prostředky zásadně zodpovídal vždy velitel četníků nikoliv TGM. Na toho to hodili komunisti, takže vás to v té škole učili blbě. Ale díky omylu TGM byl postupně celý německý problém vygradován, nakonec SDP a Mnichov už byly jen důsledky..bla bla bla, tady už to dál řešit raději nebudeme.

*

Uff, tady je to o hodinkách, tak raději ty hodinky, mohli to nazvat moderněji, třeba Z.Eman, když tam teď byl a chválil je. Z hodinářského hlediska v CZ  takovouto čínu raději nebrat.

:photo:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to je sranda a ostuda zároveň.

mě už to ani nepřipadá legrační.... já jsem tu ještě snad nikdy nepsal žádnej negativní vkusovej soud...s nikým se nehádám na téma hezké/ošklivé....

ale tohle je prostě ostuda ze vším všudy... a prodávat to ... ??? přijde mi to na hranici krimnální aktivity....

 

tady prosím - model leoš janáček - za 125.000 .... 

 

http://www.hodinky-365.cz/prim-tourbillon-leos-janacek-b-x162203?gclid=Cj0KEQiAneujBRDcvL6f5uybhdABEiQA_ojMgoZ3xco-IwSYXuezUjBCYnoJqWzwI8Q2epqelEI8drQaApt38P8HAQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...