Přejít na obsah

steinhart jsou napodobeniny


cigi

Doporučené příspěvky

BFG: ještě malej dodatek...

 

Pokud by u Steinhartů dělali 100 ks ročně, asi by se jaksi neuživil devítičlenný tým, v němž jsou 2 lidi vyčleněni pouze na zásilky. To zaprvý.

 

Zadruhý, kdyby u Steinhartů dělali 100 ks ročně, asi by neplatila obecně uznávaná hypotéza, že si Steinhart bestsellerem Ocean plní rozpočet, který mu pak umožňuje zaměstnávat 2 hodináře, vyvíjet originální modely typu Triton, Marine, Aviation, nabízet limitky bez drastického navýšení ceny atd.

 

Psal jsem jim mail, ať mi laskavě písnou řádově produkci, že jsme na našem fóru ve sporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

malá nápověda - u modelů navB 44 se momentálně prodávají sériová čísla vyšší než 500

 

 

Kdyby od té pětistovky třeba začli ..... měl bych pravdu, nenapovídej ......

 

Bandi, sorry, nečekal jsem, že malou otevřenou citací tolik změním pohled srdcařů steinhart na jejich modlu. :D :D ještě asi nutno dodat, že jsem měl vlastně na mysli to dubofourve , nebo tak nějak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi: teď jsem si tu citaci v tom zavřeným vláknu s hrůzou přečet...

 

já jsem říkal, že jsem na uhrfóru četl, že měsíční produkce steinhart/debaufré je 3000 ks

rozhodně vim prd o tom jak a čeho

 

takže pokud BFG vychází z tvojí citace a kvůli tomu nmě napdá, tak jste vedle oba 2 - teď jste mě nasrali

obzvlášť BFG, kterej mě napadá za papouškování nějakýho postu a sám dělá to samý a ještě navíc s útočnými úmysly

 

jděte do řiti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit k tomu nahoře:

cigi, tohle jsem fakt z huby nevypustil:

"bandicoot mi tvrdil, že steinhart vyrobí měsíčně 3000 rolexek pro mexický nádeníky a asi tak 100 všech ostatních hodinek za rok, včetně chronomag lange limited edition"

naposledy v hospodě jsem řekl co jsem tam čet: že dělaj 3t ks/ měs.

a na jiným srazu s mr.Prokopem jsem řek jinou věc co jsem tam taky čet, že steinhart má ty oceány jako nutný bestseller pro sběr prachů na vlastní aktivity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........ VO CO TADY JAKO DE v kostce prosím. :stupid:

 

Normální flame na téma co je a není fake, okořeněnej několika osobníma výpadama, jestlis už pár vláken přečet, tak nevím, proč to nechápeš :D. Už to tu bylo v posledním roce tisíckrát... Ale už to nějak slábne, přestává to mít šťávu,už tam přestávám cítit opravdovou nasranost, zaplať pánbu ;). Jen Bandi je trochu nabroušenej, ale chápejme ho, jednak nemá rád nepřesný citace a pak má doma čerstvý přírůstek do rodiny, ty první týdny, i přes jeho nezpochybnitelné zkušenosti v oboru, jsou vždycky náročný :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi sorry, asi jsem byl vožralej a pamatuju si, co se mi hodilo, no, malá umělecká licence - a vůbec, kdybych citoval přesně, tak přeci fejkařím, ne ?? Taky by mě fakt nenapadlo, jak důležitý údaj jsem uveřejnil z neověřeného zdroje :D :D :D :D

 

Kolik napodobenin tedy Steinhart vyrobí ??? Typujme !!!

 

cigi: 2990 / měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě fakt nenapadlo, jak důležitý údaj jsem uveřejnil z neověřeného zdroje :D

 

cigi, celej ten štrajt nebyl o tobě :D mě vytočilo, když zloděj křičel chyťte zloděje, aneb BFG mě stírá za mojí citaci ctihodného teutonského fóra a sám se chytá do vlastní pasti, když čerpá ze zavádějící citace vožralýho kreativce - na takovýdle červený hadry se chytám jak na Tadu a frikulíny

 

tedy: Mě firma steinhart jako instituce nevadí, jejich pečlivost a ochota je mi sympatická, mnozí manufaktůrnicí by se mohli učit, "štajnharty" jsem měl 2x a klidně mít budu.

Ocean je mi šumák, nikdy bych ho nechtěl (prostě nikdy nebudu chtít lookalike), ale chápu proč je firma dělá.

Co mi vadí je mnohá argumentace, proč je lidé pořizují. Ale v tom máme jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je günther taky sympatickej, docela po pirátsku strhává lidem masku přetvářky ještě na tom bohatne !! Já mu fandím a miluju tenhle flám :D

 

Radhošť, Smrk, Nořič, lysá Kněhyně ... - marjá to musí být nekřesťanský brutus v tom kraji, patří to sem vůbec před desátou ??? Nač jezdit do města ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi, celej ten štrajt nebyl o tobě :D mě vytočilo, když zloděj křičel chyťte zloděje, aneb BFG mě stírá za mojí citaci ctihodného teutonského fóra a sám se chytá do vlastní pasti, když čerpá ze zavádějící citace vožralýho kreativce - na takovýdle červený hadry se chytám jak na Tadu a frikulíny

 

tedy: Mě firma steinhart jako instituce nevadí, jejich pečlivost a ochota je mi sympatická, mnozí manufaktůrnicí by se mohli učit, "štajnharty" jsem měl 2x a klidně mít budu.

Ocean je mi šumák, nikdy bych ho nechtěl (prostě nikdy nebudu chtít lookalike), ale chápu proč je firma dělá.

Co mi vadí je mnohá argumentace, proč je lidé pořizují. Ale v tom máme jasno.

 

Kdybys hned na začátku pochopil, že si z tebe dělám prdel a následně si přečetl co píšu pořádně, tak bych si teď o tobě nemusel myslet, že máš mindrák. Nic z toho co píšeš není pravda a já nemám náladu se s tebou dohadovat. Jestli jsi kvůli tomuhle napsal několik naprosto zbytečných a mě "urážejících" postů a je ti následně lépe, tak to pro tebe mělo asi význam. Já si aspoň udělal obrázek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už na to prdťe,je to tu samej fejk Steinů.Primek a já nevím čeho všeho.Nebo chcete aby se zase něco zakázalo? Snad to stačilo s MM a Penis.Samej chronogentleman a budem si tu hrát na nějakou ligu? Ať si každý koupí co se mu líbí a nebudem to řešit.Už se konečně proberte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco takoveho jsem rikal uz na zacatku - pred svatym tazenim proti cinskym hodinkam... stale vic vypada tento dzihad jako ptakovina, co? :D

 

Přestávám to tu chápat,začíná se to tu sortovat a to není dobře.Před roke když jsem narazil na toto fórum jsem tu byl rád,teď je to úplně jiné.Bojím se sem už i něco napsat aby mě hned zase nikdo neutřel.Může to někdo rozumně vysvětlit? Dělaj to prachy? povahy některých členů nebo co?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

Už na to prdťe,je to tu samej fejk Steinů.Primek a já nevím čeho všeho.Nebo chcete aby se zase něco zakázalo? Snad to stačilo s MM a Penis.Samej chronogentleman a budem si tu hrát na nějakou ligu? Ať si každý koupí co se mu líbí a nebudem to řešit.Už se konečně proberte.

 

vis co saso?

 

 

jsi upad ne...tedy spis ti druzi!?

 

nechat toho maji bud vyrobci nebo vedeni serveru.

 

nevim jak ten kdo sem dal prim-rolex ale ja ktery jsem sem dal prim-stowa jsem proti zakazovani...cili jsem pro povoleni i toho uz zakazaneho.

 

byl jsem pro vcera...byl jsem pro pred mesicem...pred rokem...2...3.

 

byl jsem gentleman proti jinym ligam...tenkrat slo o quartz...az tak ze dopadam jak dopadam.

 

mas ty status varovani za rypani nebo ja?

 

mas ty reputaci hrubo v minusu nebo ja?

 

tu si hubu otevrit muzou jen nekteri vime?

 

podle me je to tu sam fejk cehokoli ale nekteri delaji machry...a vis co kde maj.

 

taky jsem byl puvoden rad za tohle forum...naiva...ale vsak co...vzdyt sem nemusime chodit ne?

 

az se prida par desitek/stovek dalsich tak se jak rikas nekdo treba probere.

 

a jestli se jak tez rikas bojis neco napsat tak ja tedy ne.

 

se svou hubou jsem to leckam dotahl a jedno dotahnuti k banu na jednom foru na tom nic nezmeni...for je...ip adres a nicku je...znas to...poznaj kulove.

 

p.s.:

 

vsem na vedomi:

 

jdu si ted hned objednat fejky iwc regulateur...70 tolaru...rozdil ceny oproti originalu dam treba na povodne.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...