Přejít na obsah

steinhart jsou napodobeniny


cigi

Doporučené příspěvky

Tak v minulém, nyní zmknutém, vydání jsem byl nařčen z primitivního elitářství někým, kdo evidentně nepochopil, že rozdíl mezi první brázdou a ostaními není v tom, že by z těch ostatních bylo hůře vidět, ale v tom, že lidé sedící v té první jsou celí na očích. :D musím se tímto důrazně ohradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tak v minulém, nyní zmknutém, vydání jsem byl nařčen z primitivního elitářství někým, kdo evidentně nepochopil, že rozdíl mezi první brázdou a ostaními není v tom, že by z těch ostatních bylo hůře vidět, ale v tom, že lidé sedící v té první jsou celí na očích. Posted Image musím se tímto důrazně ohradit.

 

 

já jsem jednoznačně pro elitářství. Pryč s lúzou! Posted Image Posted Image Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení zamknutého vlákna musím jen podotknout, že ve slušné společnosti je ten v první brázdě ze zcela jiných důvodů než že má na ruce R, ty tam může mít koneckonců skoro každý kdo chce a přesto pořád bude v druhý řadě na balkoně i když ten v první bude mít zrovna místo hodinek na ruce vyjetej volej a roztrhaný triko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já jsem jednoznačně pro elitářství. Pryč s lúzou! Posted Image Posted Image Posted Image

 

v tom případě je potřeba navštěvovat erudovaná fora typu Horomundi - kde není denně 500 příspěvků o hovně ale jeden kultivovaný a funguje tam moderace, která maže píčoviny - ono to tam ani není potřeba, protože tam jsou více kultivovaní členové ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom případě je potřeba navštěvovat erudovaná fora typu Horomundi - kde není denně 500 příspěvků o hovně ale jeden kultivovaný a funguje tam moderace, která maže píčoviny - ono to tam ani není potřeba, protože tam jsou více kultivovaní členové ;)

 

Zalez.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citoval jsem nějakého člena z uhrforum.de a zdroj jsem netajil.

Takže za tím kopancem do mě ještě pošli tu informaci KOLIK a svůj zdroj aby to nebylo jen o hovnu.

 

Nechápu, mám jako něco pod nějakým nickem napsat na německý fórum a ono se z toho po přepsání sem stane oficiální pravda? Možná by mohl napsat Kubson, kolik prodá za rok Steinhartů na našem obrovském a profláklém trhu... Mě stačí, že ze dvou limitek nejde prakticky sehnat kus, asi je to fakt značka s produkcí 100/rok, a podotýkám, není to limitka Rolex. (Ani limitka CH)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tomu zas dáváte na p...l ... B)

Kucí zlatý, místo toho si každý dejte před spaním po pivku a až se zítra probudíte, řekněte si - dneska bude líp, takže budu na ostatní na Chronomagu hodnější ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám vůbec co říct k tématu tohoto vlákna. Bohužel nákupem hodinek Panerai jsem se ocitnul v nemilé situaci, kdy ostatním časoměřičům už vlastně nerozumím. Jen dokola jako pitomec kupuju řemeny.

 

Taky jsem se tento týden přihlásil na následující fóra:

 

www.stopar_lovec.cz

www.vyvrhujemezver.cz

www.cinimemekuze.cz

www.zvykamemekuze.cz

www.nite_a_my.cz

www.krizkovysteh.cz

a mnoho dalších...

 

Takže už jsem moc přispívat nebudu. Ale když jsem tak pročítal dnešní dvě vlákna ohledně Steinhartů napadlo mě, že bych vás chtěl všechny pozvat do svýho fejsbůčkovýho klubu "Tydýtkovy hňupinky". Bude se vám tam líbit.

 

...

 

Kucí neblázněte. Já vím, to horko je strašný, sám mám od větráku zatuhlej krk, ale jeďte raději na dovolenou.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě stačí, že ze dvou limitek nejde prakticky sehnat kus, asi je to fakt značka s produkcí 100/rok, a podotýkám, není to limitka Rolex. (Ani limitka CH)

 

100/rok? che... říkáš "asi"? tak hlavně že ti to "asi" stačí na kopání do mě

 

 

Nechápu, mám jako něco pod nějakým nickem napsat na německý fórum a ono se z toho po přepsání sem stane oficiální pravda?

 

znova opakuju, že jsem se netajil zdrojem, že jsi to pojal za pravdu je tvoje elementární nepochopení textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v minulém, nyní zmknutém, vydání jsem byl nařčen z primitivního elitářství někým, kdo evidentně nepochopil, že rozdíl mezi první brázdou a ostaními není v tom, že by z těch ostatních bylo hůře vidět, ale v tom, že lidé sedící v té první jsou celí na očích. :D musím se tímto důrazně ohradit.

 

Kdo sedí v první brázdě je debil....

Neb je trotl a neví, že 1.9. se muší do školy přijít vyjímečně včas, aby se vobsadily ty zadní brázdy, kde sedí elita mazáků a na trotly zbude místo před souškou učitelkou. A pak v oné lavici na svých Primkách sleduje ručičky, kdy už bude přestáffka...

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám vůbec co říct k tématu tohoto vlákna. Bohužel nákupem hodinek Panerai jsem se ocitnul v nemilé situaci, kdy ostatním časoměřičům už vlastně nerozumím. Jen dokola jako pitomec kupuju řemeny.

 

Taky jsem se tento týden přihlásil na následující fóra:

 

www.stopar_lovec.cz

www.vyvrhujemezver.cz

www.cinimemekuze.cz

www.zvykamemekuze.cz

www.nite_a_my.cz

www.krizkovysteh.cz

a mnoho dalších...

 

Takže už jsem moc přispívat nebudu. Ale když jsem tak pročítal dnešní dvě vlákna ohledně Steinhartů napadlo mě, že bych vás chtěl všechny pozvat do svýho fejsbůčkovýho klubu "Tydýtkovy hňupinky". Bude se vám tam líbit.

 

...

 

Kucí neblázněte. Já vím, to horko je strašný, sám mám od větráku zatuhlej krk, ale jeďte raději na dovolenou.:)

 

a co nějaké to vykřičenější forum, tam je prý kůží habaděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...