Jump to content

Manuály v CZ / SK

Baker

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Zdravím prosím poníženě všechny přítomné, zda někdo nemá odkaz nebo sken českého manuálu na Casio WVQ-620( modul 4719).Měnil jsem kamarádovi tah a nějak jsem tam něco zmáčkl a teď za boha nemůžu přijít na to, jak se to nastavuje.Vím, že jsou to rádiem řízený hodinky ,ale už druhý den jdou podle plotu.Našel jsem na netu návody v EN, ale anglicky neumím ani pít a jíst.Tak se zde obracím na Vás -odborníky o radu.Předem díky za radu

• 4 weeks later...

nemá někdo návod v CZ na CASIO LIW-M610-1A ( modul 5174)

návody na hodinky Casio v CZ/SK díky nechuti FASTu neexistují, psal jsem to již v jiném vlákně tento týden. Pokud chceš, zde je návod v NJ, viz níže:

Casio LIW610, mudul 5174.pdf

• 4 weeks later...

Nemáte prosím někdo cz manuál na Casio PRG-240B2 modul 3246? Asi bude platný i modul 3176 (psáno na orig. návodu).
Moockráát děkujiii

Jelikož máš Casio, jehož zástupcem je u nás FAST a ten návody zásadně nepřekládá /a nebo jen z cca 5%/, mohu posloužit pouze takto:

Casio PRG 240, modul 3246.pdf

• 8 months later...
  • 2 weeks later...

Zdravím,

co mám udělat, abych se mohl podívat do této přílohy?

Hi-Tec Weathermaster (ABC hodinky, které rozdávala síť OMV při promoakci)

attachicon.gifHodinky Hi-Tec.pdf

Po kliknutí se zobrazí jen:

Omlouváme se, ale nemáte oprávnění pro tuto akci!

[#10171]

Nemáte oprávnění prohlížet tuto přílohu.

Díky za pomoc!

PRIM - DIGITAL

Tohle je docela užitečné vlákno. Jen bude asi za čas potřeba ho nějak rozdělit po značkách. Jinak tu bude celkem dost problém něco najít. 

Ale nepředbíhejme  :D zatím sem dám jeden, který už po mě kdysi někdo chtěl a který jsem tehdy upnul do odpovídajícího vlákna. Manuál se vztahuje ke všem 3 tehdy vyráběným typům:

www.auto-veteran.cz/prim_digital.pdf

Edited by siwi

• 9 months later...

Ahoj,

5.9.2014 jsem koupil nove hodinky Hamilton X copter za 22000. Bohuzel me prodavajici poslal jiny manual. Po nekolika reklamujicich emailech se divil k cemu ho potrebuji a novy neposlal. Poslal odkaz primo na firmu, ale tam taky neni! Nemel by ho nekdo z Vas  v pdf. forme? Nebo aspon odkaz, kde by se dal stahnout?

Predem diky za pomoc.

• 4 months later...