Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tohle je moderní mediálně vnucený postoj a to i s tím, že to říkáš s nadsázkou a píšeš v uvozovkách. Rychle podřadit a předjet je základní podmínkou pro bezpečný a plynulý provoz. Konec.

 

Nic o mediálně vnuceném postoji nevím. To je můj postoj slušného řidiče ;) Ono je rychle a "rychle". Nemám nejmenší problém s automatem předjíždět, řadí to naprosto dostatečně...

 

 

já v podstatě kdykoliv když jedu tak závodím a neřadím. ten kickdown je pravda že třeba vteřinu nebo co já vím kolik asi přemejšlí ale určitě přemejšlí rychlej než já. když jedu v manuálu tak občas fakt nevím už na co jedu a co zařadit (ve vypjatých situacích) a proklínám to.

 

jinak souhlasím že velmi zřídka taky kliknu a dám tam jinou rychlost ale to fakt málokdy nebo když stojím na červenou v odbočovacím a chci jet rovně a potřebuju se fakt rychle rozjet tak musím přepnout protože můj automat se normálně rozjíždí na dvojku a když se chci rozjet na jedničku musím přepnout na manual.

 

Další krásný příklad, radši bez komentáře :sad01_anim:

 

"Závodění" na silnici nepatří, v autě nebo na motorce. Nejste tam venku sami, jezdí i řidiči, kteří se nějakého nečekaného manévru mohou vylekat a skončit v příkopě i bez fyzické kolize mezi auty... Ohleduplnost se už holt moc nenosí, škoda (o dodržování předpisů je asi zbytečné mluvit - předpisy jsou holt jen pro "blbce")... No nic, nebudu se tady rozčilovat nad Trpišovského fanklubem, je to stejně zbytečné :shutup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak si myslím že jsi závodil jen ty a ten ve F o tom nevěděl, pokud ho teda někdo nevezl šéfovy z myčky

 

Bohužel, závodil on, to jsem pochopil až když jsme stály na tom druhým semaforu a podíval se na něj:-)). Neuměl se rozjet a měl pomalý reflexy, což jje do Ferari trága kombinace:-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nejsem zastáncem teorie, že dobrého řidiče nedělá znalost dílů auta a schopnost si je opravit. Na druhou stranu 5 let je nic, je to mimo statistickou pravděpodobnost. Naposled jsem boural před 10ti lety (auto mi nedalo přednost při jeho odbočování na lesní pěšinku) a stále to mám vnitřně víc jako vroubek, než jako pozitivum, že jsem 10 let neboural.

 

jezdím dýl ale až tak posledních pět šet let hodně a o statistice moc nevím ale laicky si myslím že o ní víc vypovídá počet najetých km ne roky kdy má člověk řidičák.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to tahle velka krava nema dost velkej kastlik na krabicku papirovejch snuptychlu? :D

 

:cheers: Bylo to první co mě zaujalo, akorát jsem si u toho říkal, že ta jeho taky musí všude strkat posraný kapesníčky v růžovém :smile_anim:

 

U nás se nejdřív válí vepředu, pak je hodím do zadu a pka kupujeme nový. Po čase zjistíme, že ty první zajely pod sedačku a máme zase dvoje. :smile_anim: :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další krásný příklad, radši bez komentáře :sad01_anim:

 

"Závodění" na silnici nepatří, v autě nebo na motorce. Nejste tam venku sami, jezdí i řidiči, kteří se nějakého nečekaného manévru mohou vylekat a skončit v příkopě i bez fyzické kolize mezi auty... Ohleduplnost se už holt moc nenosí, škoda (o dodržování předpisů je asi zbytečné mluvit - předpisy jsou holt jen pro "blbce")... No nic, nebudu se tady rozčilovat nad Trpišovského fanklubem, je to stejně zbytečné :shutup:

 

Nechci to zaříct, ale za mnoho a mno set tisíc kilometrů jsem se cítil byl ohrožen řidiči s alkoholem, řidiči jedoucími neadekvátně pomalu a bez pozornosti na silnici a náklaďáky, potažmo náklaďáky v katastrofálním stavu.

 

Daleko větší problémy než auta jedoucí rychle mi způsobili řidiči najíždějící si do zatáček do protisměru i tam kde nevidí. ŘTidiči dělající naschvály (česká klasika, nejde předjet jede poamlu, jde předjet šlape na pedál), řidiči brzdící o 50 meterů dříve než je třeba a nechávající si pěti metrové odstupy na křižovatkách a v kolonách. Důchodci a řidiči 18 - 22 let. A své výsostné místo mají čeští silničáři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si v duchu spočítat i ty kilometry:-)

 

to klidně dovol. za rok 09 jsem měl přes 100 000 to jsme měli aktivity v polsku a kdo v poslu jezdil ví že 1km tam dá tak za 10 u nás. u nás jsou krásný cesty a slušní řidiči proti polsku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale kdyz nekde jede na semafory do odbocovaciho pruhu s tim , jak vsechny vochcije a predjede je, az tam skoci zelena - protoze ma silny auto, tak at jde do riti....

 

klidně do řiti pujdu. nikoho tim neomezim ani neohrozim. neříkám že tak jezdím pořád ale když spěchám tak prostě jedu. tobě vadí že tě nekdo ochčije a mě vadí že se někdo pomalu rozjíždí v koloně a na zelenou neprojede 20 aut ale jen 10. podle mě a nejen mě mají většinu kolon na svědomí pomalý řidiči. stačí jedno z deseti aut že je někdo zabržděnej a trpí všichni. když jsem bydlel v olmiku a byla zácpa tak jsem si říkal jak je to strašný a těch 10 minut si vystál. no bohužel v praze to není na 10 minut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale kdyz nekde jede na semafory do odbocovaciho pruhu s tim , jak vsechny vochcije a predjede je, az tam skoci zelena - protoze ma silny auto, tak at jde do riti....

 

Kretény ve městě, který místo bay čuměly na semafory a nechávají si před sebou ve špičce 100 metrový díry, protože maj dost času a tedy i všichni za nima, předjíždím a můžou mi políbit ... Tím nikoho koho jsem předjel nezdržuju a navíc šetřím přírodu:-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kretény ve městě, který místo bay čuměly na semafory a nechávají si před sebou ve špičce 100 metrový díry, protože maj dost času a tedy i všichni za nima, předjíždím a můžou mi políbit ... Tím nikoho koho jsem předjel nezdržuju a navíc šetřím přírodu:-)))

 

Tak to sem potom asi vocas ja ... proste mam neprijemnej pocit kdyz se nekdo najednou zleva vyriti .. stalo se mi to jednou a dost jsem nadaval. asi jsem jenom poseroutka no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vadí že tě nekdo ochčije

Tak ono jde obecně o ochcávání pravidel (stylem jebu na vás, přibrzdíte sami kokoti, bo vám bude líto vašeho auta), v tom je to morální bahno...

V tomhle mě mrzí, že nemam služebák. Já bych si VELMI dal pozor, aby tohle ojebávačům nevycházelo a nevešli se vlastní vinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane, co to je za kaslík? Kde to má airbag?

To se mi líbí, v galaxy, který má palubku jak iveco je kaslík na takový ty A4 desky se serviskou, obal na 10 CD a zmačklou roli kuch. utěrek :(

 

 

Je to Toyota Auris .. airbag je tam nekde taky - aspon to tam pisou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...