Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

2,0 TDCi, asi 136 koní, ale v reálu větší roli hraje krouťák :-)

jinak viz výše

Ono v reálu to fakt není o koních v techničáku.

 

P.S. To s tím blinkáním je bohužel pravda... jednou dcera, jednou neteř a jednou sousedovic kluk... nic extrémního, sedět vzadu vpravo já, taky zezelenám

 

Jo a SAAB se mi líbí - hlavně ty staré modely s "proudnicovou" karoserií, nádhera

 

BTW dnes jsem v Praze obdivoval TATRA MTX V8 - návrh pana Václava Krále z konce 80. let, prototyp postaven 1991, nádherná placka i po těch letech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rover 416 SI, r.v. 1999. Měl jsem Roverka i před tím 5 let bez jakékoliv investice, tak jsem se pro něj rozhodl znovu. Anglická qualita je tam znát a navíc všechny auta jsou v plné výbavě. V dnešní době se dají pořídit i za velice slušný peníz, oproti tomu, co stály nové. Je to z důvodu krachu firmy a následného prodeje šikmovokým, mám dojem¨, že Číně. Lidi se bojí náhradních dílů, ale s toho už strach nemám, protože jsem zatím nikdy žádné nepotřeoval:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši, seděl jsi v tom vůbec??? Na rozdíl od jakékoliv německé značky je to opravdu kvalitní, bezúdržbové a bezporuchové. A ten luxus a pohodlí uvnitř je prostě úžasný.

Kenny v novém modelu jsem neseděl. Já jsem psal, že vím jak je to dobré auto a za dost slušnou cenu, ale prostě je to korejec. Pro mě je to stejné jako si koupit čínské hodinky. Proč si se vlastně rozhodl pro Hyundai???

BTW: O kvalitě Mercedesu nejsem přesvědčen, ale co se týče BMW tam pochyb nemám. Hlavně kvalita podvozku a motorů je zcela nesrovnatelná.

A z čeho usuzuješ, že u BMW jseš bez pochyb??? Mě měnili po půllroce u nového BMW 320 převodovku, a auto mě stálo týden v servisu. Prý to mělo hodně nových trojek, prostě seriová závada. S Mercedesem jsem zase zažil lahůdky s elektrikou. Kvalita motorů je určitě nesrovnatelná, ale musí jim fungovat elektronika, ......a převodovka.

Jelikož jsem jezdil M3 a některé další modely jsem otestoval. Sériová závada? Jasně i to se může stát, většinou je to vždy u první série daného modelu. Je ale pravda, že žebříček spolehlivosti TUV vždy vedou japonci a hlavně Toyota má na vrcholu několik zástupců. Bratr jezdí Yarisem a nezná co je problém, porucha a o spotřebě taky nikdy nemluvil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lukáš: V posledních letech si firmu Rover přehazovali jak horký brambor a to právě Honda a BMW. Tak, že máš pravdu, že určitá podoba tam je. I když mám dojem, že v roce 1999 Rovera zrovna vlastnilo BMW, protože motor BMW tam mám na 100%. V předchozím Roverku 214 I, r.v.1994 byl motor Honda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by mě zajímalo co čeho chceš přesednout. Motor je sice trochu hrubiánský a větší obratnost celého auta by neškodila, ale řídil jsem faceliftovaný i starší 350Z a musím říct, že za dané prachy vynikající svezení. Napadá mě snad jen nová Z4M nebo cayman, tak jsem zvědav o čem přemýšlíš. Já osobně bych ale buď počkal na novou M3 nebo bych zvážil tu Z4M - ta je za podobné prachy. První zprávy o nové M3 mluví o částce 2,2milKč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Lukine vše nej ke svátku, málem jsem zapomněl. Mám bráchu také Lukáše a žena mi volala, ať mu nezapomenu popřát, tak jsi mě napadl i ty.  Tak ať se daří a ať ti ta stará  černá plechovka vydrží aspoň než dostavíš ten barák.:lol:

Dík moc mnovace. To je nejspolehlivější auto! Kromě dobíjení - relé, prasklého homokinetického kloubu, problémem se spojkovým mechnismem se vlastně nikdy nic nestalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onion: A o jakém nástupci uvažuješ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...