Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kenny v novém modelu jsem neseděl. Já jsem psal, že vím jak je to dobré auto a za dost slušnou cenu, ale prostě je to korejec. Pro mě je to stejné jako si koupit čínské hodinky. Proč si se vlastně rozhodl pro Hyundai???

BTW: O kvalitě Mercedesu nejsem přesvědčen, ale co se týče BMW tam pochyb nemám. Hlavně kvalita podvozku a motorů je zcela nesrovnatelná.

A z čeho usuzuješ, že u BMW jseš bez pochyb??? Mě měnili po půllroce u nového BMW 320 převodovku, a auto mě stálo týden v servisu. Prý to mělo hodně nových trojek, prostě seriová závada. S Mercedesem jsem zase zažil lahůdky s elektrikou. Kvalita motorů je určitě nesrovnatelná, ale musí jim fungovat elektronika, ......a převodovka.

Jelikož jsem jezdil M3 a některé další modely jsem otestoval. Sériová závada? Jasně i to se může stát, většinou je to vždy u první série daného modelu. Je ale pravda, že žebříček spolehlivosti TUV vždy vedou japonci a hlavně Toyota má na vrcholu několik zástupců. Bratr jezdí Yarisem a nezná co je problém, porucha a o spotřebě taky nikdy nemluvil :)

No, to je to o čem mluvím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež jazdím na kórejskej sračke s plnou výbavou a v koži. Po piatich rokoch bez poruchy, žiadna závisť, žiadny zlodej. Renaulta som pred mesiacom predal. A jazdím na 8,5 l plynu a kvapku benzínu. Oktávku som vyradil - najkradnutejšie auto v našom meste rovnako ako všetky Škody. Švagor po 35000 km menil na Mercedese alternátor okrem iných závad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by mě zajímalo co čeho chceš přesednout. Motor je sice trochu hrubiánský a větší obratnost celého auta by neškodila, ale řídil jsem faceliftovaný i starší 350Z a musím říct, že za dané prachy vynikající svezení.  Napadá mě snad jen nová Z4M nebo cayman, tak jsem zvědav o čem přemýšlíš.  Já osobně bych ale buď počkal na novou M3 nebo bych zvážil tu Z4M - ta je za podobné prachy. První zprávy o nové M3 mluví o částce 2,2milKč.

Mo asi tě to dost překvapí, Z4M to nebude protože Z3M Coupé mně strašlivě zklamalo, Porsche se mi nelíbí (nevím proč, ale nijak mně neoslovuje) a tak si chci jen tak pro tu srandu koupi Mini Cooper S :) Stejně většinu jízd dělám po městě a jezdím sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s tím je celkem zábava, ten přeplňovaný motor je ok, měl bych jen výhrady k tupým rázům z podvozku - to v Praze zjistíš brzy sám. Na příští rok chystají do prodeje cooper GT který je docela očesaný ale o to víc nabušený a má přes 200koní. Jinak myslím, že bych zvážil místo mini 1řadu od bavora nebo civic type R /ten je totiž můj tajný favorit/ který navíc vypadá více než ďábelsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bmw už nechci... Ten Civic TypeR je zajímavý, al já chci něco co v sobě skloubí běžné denní ježdění v jednočlenné posádce a trochu originality a neotřelosti.. a to mi splňuje Mini Cooper. ve verzi S je natolik silný, že to při cukání po Praze asi ani moc nevyužiju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Šestihrnkový Chrysler, občas osmihrnkový Cadillac, osmihrnkové GrandČíro, H1, ale i litrový tříhrnkový svišť...a čekám, až bude na prodej konkrétní kus Caprice Classic 1978, 5.7 V8...na víkendy....a v plánu do daleké budoucnosti 30-50 léta za oceánem, snově Cadillac V16... B)

Upraveno uživatelem steirn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šestihrnkový Chrysler, občas osmihrnkový Cadillac, osmihrnkové GrandČíro, H1, ale i litrový tříhrnkový svišť...a čekám, až bude na prodej konkrétní kus Caprice Classic 1978, 5.7 V8...na víkendy....a v plánu do daleké budoucnosti 30-50 léta za oceánem, snově Cadillac V16... B)

 

no pán zřejmě hodně naspořil do prasátka .... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to je pověra... ^_^ navíc, většina je firemních...vždyť ty ameriky jsou úplně naprd a nikdo je nehce, nezatáčí to, nejezdí to, žere to trávu u cesty (taky na otázku "Co to žere?" odpovídám, že stačí velkej seník) viz. jiná zdejší "motovlákna"...

 

Ale je fakt, že ta V16 bude potřebovat megaprasátko....to už stojí moooc penízků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Mercedes S-klasse, tak trošku vintage - 300SE, 3.0 R6 188Ps a 262Nm - bezkatalyzátorová verze. Auto určeno pouze na srazy a víkendové ježdění. Nájezd tak maximálně 5000tis za rok.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja zacinal na Opel Manta pak jsem presel na Hondu Prelude pak Mitsubishi Eclipse na a ted jiz hezkou radku let jen sluzebni auta jako jseou Skodovky vsechny od Favorita po Superb, Renaulti Kangoo, Master, taky jsem jel jednou s novym Pasatem naseho soucastneho generalniho :) No snad si zase jednou koupim nejake auto ale ted netusim co by to bylo asi neco rodineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...