Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

Chodíte někdo do Vyšehradský do hospody U Trajců? Jakej máte názor? Mně tam strašně chutnaj burgery, ale včera jsem si dal svíčkovou, chuťově žádná sláva a vůbec se mi nelíbilo, jakým způsobem ze mě vyšla ven.

Mám to za rohem, kdysi se tam dalo jít, ale co si to párkrát přeprodali jsem se zařekl, že už nikdy :-/

Na rozumnou večeři se dá jít k Dobré myšlence a na pivo do Suchý dásně (oboje za rohem - v Trojický) Taky je slušná knajpa V Podskalí, kde mívaj nefiltrovanýho Kocoura nebo U Karla IV - tam maj Kácov :)

Teď tu bohužel zrušili výtoňskou Celnici, která taky nebyla nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to za rohem, kdysi se tam dalo jít, ale co si to párkrát přeprodali jsem se zařekl, že už nikdy :-/

Na rozumnou večeři se dá jít k Dobré myšlence a na pivo do Suchý dásně (oboje za rohem - v Trojický) Taky je slušná knajpa V Podskalí, kde mívaj nefiltrovanýho Kocoura nebo U Karla IV - tam maj Kácov :)

Teď tu bohužel zrušili výtoňskou Celnici, která taky nebyla nejhorší.

A kam se tam v okolí Emauz resp magistrátu dá zajít na oběd?

Bejváš tam v okolí přes poledne nebo jsi mimo?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam se tam v okolí Emauz resp magistrátu dá zajít na oběd?

Bejváš tam v okolí přes poledne nebo jsi mimo?

Obědy se taky daj zvládnout U Dobré myšlenky - to je víceméně pod Emauzama (Trojická) :)

Bejvám přes den na protějším břehu, ale pokud to budu vědět nějak rozumně dopředu a nebudu zasekanej prací, klíďo dorazím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na členy z Brna..kam jít na maso, dobrý stejk, burger, ale hlavně ten stejk. Samozřejmě znám to u starýho billa, ale moje poslední dvě návštěvy to nebylo úplně povedený.

nejlepsi maso maj v Il Mercatu na zelnaku v hotelu Grandezza, ale celkem se prohnes.. Jinak ja rad jezdim trebas ke Kasne v Rajhradu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi maso maj v Il Mercatu na zelnaku v hotelu Grandezza, ale celkem se prohnes.. Jinak ja rad jezdim trebas ke Kasne v Rajhradu..

 

Před lety jsme jezdili do Brna do Nebeskýho nebo Božího mlýna nebo tak nějak. Funguje to ještě? Když jedu přes Brno tak pokaždé si vzpomenu ta tu dobrou kachnu. Bylo to moc hezká restaurace, pan majitel obcházel hosty a staral se což se dnes už skoro nevidí. V Praze snad jen pan Ružička Pod lípou, to je taky stará škola.

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi maso maj v Il Mercatu na zelnaku v hotelu Grandezza, ale celkem se prohnes.. Jinak ja rad jezdim trebas ke Kasne v Rajhradu..

 

O Mercatu jsem zatím jen četl, tak to budu muset vyzkoušet. Ono zas když to stojí za to tak mě té ceny líto není. A kolem Rajhradu občas jezdím tak se tam taky zkusím stavit.

Díky za tip

 

Dobrý výběr z grilu měli minulý týden v Pavilonu.

 

 

 

Pavilon už chci taky delší dobu vyzkoušet, jen nebyl čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravíčko,

 

v současné době plánuji letní rodinnou dovolenou v Karlovarském kraji, do kterého bych rád přejel po vlastní ose (autem) z Brna. Potřebuji naplánovat místo, kde bychom si mohli dát oběd a celkově zastavení pojmout jako přestávku od řízení :-). Místo by mělo být někde poblíž nějakého sjezdu/nájezdu na D1 (klidně i trochu dál, pokud to za to stojí) a ideálně před Prahou (před Prahou nemyslím třeba Jihlavu :-) ), ale někde třeba 20 km před Pražským okruhem. Zkoušel jsem třeba mrknout, co se nabízí v Benešově, ale nic zvláštního jsem nenašel.. Pojedu v sobotu, takže je třeba počítat také s tím, aby v daném zařízení měli vůbec kolem oběda otevřeno. 

Pokud by někoho něco napadlo, či měl své oblíbené nebo zajímavé místo na trase Brno - Praha (před Prahou), kde se dá dobře najíst (v poměru cena/výkon), prosím o informaci.

 

Díky, Vašek
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvemu zadani idealne odpovida. www.parkhotelpopovicky.cz

11 km pred prahou 4km od dalnice, krasne prostredi, skvela kuchyne. Nebudes litovat.

 

A pokud te odradi ceny tak na stejnym sjezdu 11km pred Ph jed na Ricany a www.jurecek-ricany.cz. Je to tam levnejsi ale taky hodne dobry a je to u lesa. Prochazka kolem rybnika....

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jedu navečer po dlouhé době do Brna, ale dostanu se tam až k desáté hodině, doporučil by mi někdo ze zdejších místních kteří mají přehled, nějakou dobrou a pěknou restauraci kam mohu zajít se svou slečnou a kde dostanu ješte v deset dobře najíst, spíše střed města může být i kousek bokem od středu otvíračka tak do půlnoci déle nebudu.

Díky moc za přpadné doporučení.

/zkusil bych empire na svoboďáku, ale tam mají tuším jen do jedenácti a nevím jestli kolem 10 dostanu ještě večeři/

Upraveno uživatelem maccin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvemu zadani idealne odpovida. www.parkhotelpopovicky.cz

11 km pred prahou 4km od dalnice, krasne prostredi, skvela kuchyne. Nebudes litovat.

 

A pokud te odradi ceny tak na stejnym sjezdu 11km pred Ph jed na Ricany a www.jurecek-ricany.cz. Je to tam levnejsi ale taky hodne dobry a je to u lesa. Prochazka kolem rybnika....

Jureček má problémy s kuchyní,ještě minulý rok super ! teď asi změnil kuchaře a je to takový divný,nedochucený,suchý... prostě o ničem,to už je lekpší zajet na klokočnou ke korytu  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte prosím, kde je někde v centru Prahy restaurace, kde by měli slušnou nabídku rumů a současně i slušnou nabídku vína, dalo se tam kouřit a nebyla to La Bodeguita, popř. La Casa Argentina (kde mají stejně omezenou nabídku rumů).

Restaurace nevim, zkus Hemingway bar, tam jich maji 300 druhu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...