Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

Jako další tip mám opět né restauraci, ale pekárnu frgálů. Frgály jsou takový velký koláče, třeba s hruškama, tvarohem a tak různě. Mnou doporučované je U namornika na Hukvaldech se muzete zastavit, az si prohlidnete mistni hrad a projdete okolni park s Liskou Bystrouskou. Vazne doporucuju tohle poradi, protoze po obede v tehle restauraci se vam do toho kopce na hrad opravdu nebude chtit splhat.

Sef/kuchar Pert Elias pripravuje uzasne masicka v krbu primo mezi stoly. Jestli budete sedet vevnitr a ne na terase, dejte si tim padem nejaky predkrm nebo polivku, jinak se uslinite, nez vam tu flakotu ocadi. Krome stale nabidky jidel ma vetsinou take nejake momentalni specialitky. Na kus grilovaneho Argentinskeho hoveziho s gorgonzolovou omackou a teplou zeleninou z denni nabidky vzpominam jeste ted.

Na Hukvaldech je krasne, krajina je uzasna a dobre se najite. Idealni vylet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Jihlavě,kdybyste náhodou zabloudili (a potom se ozvěte,rád se s kýmkoliv potkám na kus řeči a tak :) ) zkuste :

 

http://www.buena-vista.cz/

 

Dle mého názoru tu nic lepšího není .

 

Gile prosim tě jak dopadla hospoda dole na náměstí? Hodně to střídalo majitele, kdysi jsem tam chodil na polední meníčka. Prošlo se nějakym dámskym prádlem a pak do sklepa. Je možný, že to bylo U Rytíře? Pak si to pronajal kámoš z Třeště, výbornej kuchař od Krebsů.

 

Jo a když jsem byl posledně v Jihlavě na náměstí, tak jsem koukal, že už tam nedělaj ty výborný bramboráky co tam byly asi tak 30 let nebo jak dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,dole na náměstí už jsou jen herny..... Ještě je nějakej podnik pod ZUŠkou,ale to je spíš bar. A pak v té uličce směrem k ZOO......jinak finýto. Radniční(ta,jak tam byl Pohlhreich) už taky nejede,město vypovědělo smlouvu. Nějak neplatili,či co.....a zrovna tam jsem chodil rád(i jsem tam měl svatební hostinu). Ale měl by ji převzít Ježek (pivovar) a otevřít tam svou druhou restauračku. Teda,dle mých skromných info.

 

Jestli si pamatuješ Tři Knížata(asi uprostřed náměstí po levé straně,když jdeš nahoru),tak tam se hóóódně zlepšili,bejvala to klasická čtyřka,dnes už je to o něčem jiném. Taky tam vaří kluk,kterej byl v týmu,co vyhrál nějakou soutěž......jako světovou.....hodně velkej šikula. Taky tam byl Pohlhreich,jak točil ten díl o Radniční.....na kukandu. Lidi si to tam pochvalujou,já tam ještě nebyl.

 

 

EDIT -

 

ještě je fajn tady : http://www.hranatakoule.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,dole na náměstí už jsou jen herny..... Ještě je nějakej podnik pod ZUŠkou,ale to je spíš bar. A pak v té uličce směrem k ZOO......jinak finýto. Radniční(ta,jak tam byl Pohlhreich) už taky nejede,město vypovědělo smlouvu. Nějak neplatili,či co.....a zrovna tam jsem chodil rád(i jsem tam měl svatební hostinu). Ale měl by ji převzít Ježek (pivovar) a otevřít tam svou druhou restauračku. Teda,dle mých skromných info.

 

Jestli si pamatuješ Tři Knížata(asi uprostřed náměstí po levé straně,když jdeš nahoru),tak tam se hóóódně zlepšili,bejvala to klasická čtyřka,dnes už je to o něčem jiném. Taky tam vaří kluk,kterej byl v týmu,co vyhrál nějakou soutěž......jako světovou.....hodně velkej šikula. Taky tam byl Pohlhreich,jak točil ten díl o Radniční.....na kukandu. Lidi si to tam pochvalujou,já tam ještě nebyl.

 

 

EDIT -

 

ještě je fajn tady : http://www.hranatakoule.cz/

 

Po levý straně nahoře si pamatuju akorát nějakou jídelnu, mám pocit že normálně s tácama a tak, ale to je deset let zpátky co jsem v jihlavě pracoval. A ta radniční tam byl nějakej ten klub netopejr nebo tak něco. Ale co si pamatuju, tak do tý restaurace nikdo nechodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,dole na náměstí už jsou jen herny..... Ještě je nějakej podnik pod ZUŠkou,ale to je spíš bar. A pak v té uličce směrem k ZOO......jinak finýto. Radniční(ta,jak tam byl Pohlhreich) už taky nejede,město vypovědělo smlouvu. Nějak neplatili,či co.....a zrovna tam jsem chodil rád(i jsem tam měl svatební hostinu). Ale měl by ji převzít Ježek (pivovar) a otevřít tam svou druhou restauračku. Teda,dle mých skromných info.

 

Jestli si pamatuješ Tři Knížata(asi uprostřed náměstí po levé straně,když jdeš nahoru),tak tam se hóóódně zlepšili,bejvala to klasická čtyřka,dnes už je to o něčem jiném. Taky tam vaří kluk,kterej byl v týmu,co vyhrál nějakou soutěž......jako světovou.....hodně velkej šikula. Taky tam byl Pohlhreich,jak točil ten díl o Radniční.....na kukandu. Lidi si to tam pochvalujou,já tam ještě nebyl.

 

 

EDIT -

 

ještě je fajn tady : http://www.hranatakoule.cz/

 

Tři knížata - jedna z nejlepších kuchyní, co jsem zažil. Dušené jehněčí kolínko se silnou š´távou, listovým špenátem a bramborovým pyré je nebeské
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Jihlavě,kdybyste náhodou zabloudili (a potom se ozvěte,rád se s kýmkoliv potkám na kus řeči a tak :) ) zkuste :

 

http://www.buena-vista.cz/

 

Dle mého názoru tu nic lepšího není .

 

Je a co Atrium (aspoň myslim že se to tak jmenuje, projdeš dozadu a žbluňká jim tam voda, steak a fazolky se slaninou :) ) v Jihlavě..bývalo to výborný, ještě to tak je? Upraveno uživatelem Helex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po levý straně nahoře si pamatuju akorát nějakou jídelnu, mám pocit že normálně s tácama a tak, ale to je deset let zpátky co jsem v jihlavě pracoval. A ta radniční tam byl nějakej ten klub netopejr nebo tak něco. Ale co si pamatuju, tak do tý restaurace nikdo nechodil.

 

 

Jo,to bylo ono. Ta jídelna....dnes je to ouplně jinde.

 

Do Radniční moc lidí nechodilo,na osazenstvo Jihlavy byli drazí . Já jsem celkem radikální,půlku Jihlavy tvoří osazenstvo "Březinek"(sídliště).....typičtí diváci televize Nova......škoda mluvit.....to se musí zažít(ale Březinky jsou tím pověstné......tam bydlí opravdu hlavně ti "chytří").

 

Mohu se optat,co jsi tu dělal??? Klidně SZ.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je a co Atrium (aspoň myslim že se to tak jmenuje, projdeš dozadu a žbluňká jim tam voda, steak a fazolky se slaninou :) ) v Jihlavě..bývalo to výborný, ještě to tak je?

 

Atrium funguje,pořád stejné.......dle mého,za málo muziky chtějí hodně peněz,ale to je o názoru.

 

4 Roman -

Jo,na tom se shodneme, Knížata šla o x-procent hore !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Atrium funguje,pořád stejné.......dle mého,za málo muziky chtějí hodně peněz,ale to je o názoru.

 

Hodně peněz chtěli, to je fakt. Ale když sháníš, kde se dobře najíst po desátý večer a neznáš to tam... Příště už budu vědět jinačí tipy :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 22-té hodině je to v Jihlavě trochu problém. Klasika je McDonald,ale to je opravdu na bobek.Sice to spoustě lidem chutná,no ale......

V tomto případě je Atrium opravdu nej volba....sice vím o dalších,kde vaří i déle,ale Atrium je určitě nejlepší !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,to bylo ono. Ta jídelna....dnes je to ouplně jinde.

 

Do Radniční moc lidí nechodilo,na osazenstvo Jihlavy byli drazí . Já jsem celkem radikální,půlku Jihlavy tvoří osazenstvo "Březinek"(sídliště).....typičtí diváci televize Nova......škoda mluvit.....to se musí zažít(ale Březinky jsou tím pověstné......tam bydlí opravdu hlavně ti "chytří").

 

Mohu se optat,co jsi tu dělal??? Klidně SZ.......

 

nebo nic..

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to byl celkem plodnej den. Měl jsem služebku se třema zastávkama - Poděbrady, Koulín, Kutná Hora. Zastávka v Koulíně byla zhruba 200 metrů od Kasardovic řeznictví o kterym psal RomanI. Takže ranní dršťkovka mezi dělňasama byla vynikající. Na oběd jsem se se stavil na Kaňku u Kutný Hory Na Pašince. Jelení ragů s bramborovejma plackama bylo úplně luxusní. Jen tak dál..fakt dobrý tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeznictví a uzenářství Jaromír Novák Pavlice okr.Znojmo,vyzkoušené a perfektní nabídka klobásek a dalších lahůdek.v současné době se dá i objednat zboží e-mailem a v brzké době má spustit klasický e-shop

www.mistruzenar.cz

Upraveno uživatelem bolverk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...