Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Treba to ze nedokaze obousmerne komunikovat se serverem a tim padem pokud jedes stejny ucet na vice zarizenich, tak nebudes mit synchronizovany mailbox? pokud posles email z mobilu a budes se pak chtit podivat v odeslane slozce na ten email pres web nebo ipad, tak ho tam proste mit nebudes. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to i myslel a je to je potom reseni na howno a kvalitativne o nekolik trid pod resenim na Googlu a nahlizenim odkudkoliv.

presne tak. Pocitac, telefon, tablet, vsude kde neco napises mas vsechno v odeslanych. Dokumenty v cloudu, kalendar, kontakty vsecgno pohromade. Argument ze podporujes rozpinavou firmu ani nestoji za komentar.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa týka rozpínavej firmy, tak len toľko, že ak by sa bol podobne choval MS pred pár rokmi, tak ho všetci roztrhajú v zuboch a budú naháňať po súdoch a protimonopolných úradoch. Takisto je určite rozumné napchať peniaze Googlu a nie lokálnej firme, obzvlášť ak to vyplýva z neznalosti pár jednoducho pochopiteľných technológií. Ani argument akejsi služby zadarmo neobstojí, pretože aj toto je vykúpené hrabaním sa v tvojich dátach a ich speňažovaní v podobe cielenej reklamy. Prečo sa tomoto vyhýbať pohodlím vlastnej domény s vlastnými mailboxami s IMAP prístupom, ftp serverom, webom, keď môžem múdro povedať, že to je na howno, že? Dalo by sa dlho pokračovať, ale viem, že sem toto píšem zbytočne. Sme stádo neznalých oviec a oni to vedia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutecne to pises zbytecne. Teda to rozhorceni nad zlym a spionskym Googlem, ne to jine technicke reseni, to sem samozrejme patri. Tve reseni s ftp servrama a sluzbama lokalnich firmicek je bez debat pratelstejsi k lokalni ekonomice, ale taky slozitejsi a je na debatu, jestli ta data jsou ulozena bezpecneji. Paranoiu o globalnim spiknuti nechme tentokrat stranou. Placeny hosting na Googlu, ale i jinde, treba u MS, ma jiny rezim, nez bezna schranka. A i ta, konec koncu, funguje skvele. Posledni dobou i ten spam nejak slabne a spam filtr se nespletl uz tak dva roky. Neexistuje jedine spravne reseni pro vsechny. Netreba se hned rozcilovat a dovolavat se Boha.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozčuľujem sa. Trochu o voze a o koze, každopádne súhlas s tým, že neexistuje jediné správne riešenie pre všetkých. Práve na jednu z fajn alternatív Traveller poukázal, pretože nie je vždy nutné ísť s kanónom na vrabce. Čo sa týka Boha, toho sa pri čítaní tvojich príspevkov dovolávam pomerne často, to je neodškriepiteľná pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.n jo zadarmo neni to nikdo nepsal a cenu uz ani nevim jen si pamatuju ze me rozesmala jak byla mala. Kdyz jsem to srovnal s lokalni co nam delala vssechny ty servry a xchange tak setrime stovky procent s lepsi sluzbou. Nikomu tonenutim ale zaslepenost nekterych me udivuje. Podobny veci jsem slysel od firmy od ktere jsme odesli a nedivil bych se kdyby stinger byl z oboru.

 

Edit jedinyspravny reseni pro maly firmy a stredni podle me prave existuje. A kdyz se mrknete do referenci tak ivelky firmy. Kofola ma 2200 zamestnancu...

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nabízel jednoduché řešení emailů  tak, jak to máme u nás v rodině. Na jedné doméně mají všichni moji nejbližší příbuzní maily - někteří používají Outlook expres, jiní MS mail, jiní jen webmail. Celkem 8 schránek. Každý pokud vím jen na jednom zařízení. Jako uživatel Androidího founu mám gmail, ale jako primární email bych ho tedy nechtěl.  Prostě jsem nějak nepronikl do jejich logiky štítků a vůbec ovládání mi přijde hrozně těžkopádné (třeba ve srovnání s webmailem, co mám u svých domén). Ale netvrdím, že se jiným nemůže líbit. Já jsem jen rád, že ho nemusím používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i. Na Gmail aplikaci me stve pouze to, ze nejde prepnout do cerneho vzhledu, jako treba Tapatalk.

chapem, toto je fakt neprijemne. Kontextova reklama ktora je postavena na obsahu mojich mailov sa googlu da prepacit. To ze si zalozim ucet na gmaili a bez mojho vedomia ci suhlasu mam hned ucet na google+ a komplet setci ma mozu zacat veselo bomardovat mailami je tiez ospravedlnitelne. Aj to ze Google vyhlasi ze jeho uzivatelia nemaju ziadny legitimny dovod ocakavat respektovanie sukromia, sa da prezit. Ale ten cierny vzhlad resp. jeho nemoznost, to je fakt tazko akceptovatelne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.n jo zadarmo neni to nikdo nepsal a cenu uz ani nevim jen si pamatuju ze me rozesmala jak byla mala. Kdyz jsem to srovnal s lokalni co nam delala vssechny ty servry a xchange tak setrime stovky procent s lepsi sluzbou. Nikomu tonenutim ale zaslepenost nekterych me udivuje. Podobny veci jsem slysel od firmy od ktere jsme odesli a nedivil bych se kdyby stinger byl z oboru.

 

Edit jedinyspravny reseni pro maly firmy a stredni podle me prave existuje. A kdyz se mrknete do referenci tak ivelky firmy. Kofola ma 2200 zamestnancu...

 

Tradične vedľa. Podľa tejto "logiky" by si bol z Googlu. Pracujem v oblasti, ktorá sa s IT veľmi prekrýva, ale čo sa týka hostingu, cloudu a iných podobných vymožeností, som iba používateľom.

 

chapem, toto je fakt neprijemne. Kontextova reklama ktora je postavena na obsahu mojich mailov sa googlu da prepacit. To ze si zalozim ucet na gmaili a bez mojho vedomia ci suhlasu mam hned ucet na google+ a komplet setci ma mozu zacat veselo bomardovat mailami je tiez ospravedlnitelne. Aj to ze Google vyhlasi ze jeho uzivatelia nemaju ziadny legitimny dovod ocakavat respektovanie sukromia, sa da prezit. Ale ten cierny vzhlad resp. jeho nemoznost, to je fakt tazko akceptovatelne.

 

:punk: Chýba už len Howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br />i. Na Gmail aplikaci me stve pouze to, ze nejde prepnout do cerneho vzhledu, jako treba Tapatalk.chapem, toto je fakt neprijemne. Kontextova reklama ktora je postavena na obsahu mojich mailov sa googlu da prepacit. To ze si zalozim ucet na gmaili a bez mojho vedomia ci suhlasu mam hned ucet na google+ a komplet setci ma mozu zacat veselo bomardovat mailami je tiez ospravedlnitelne. Aj to ze Google vyhlasi ze jeho uzivatelia nemaju ziadny legitimny dovod ocakavat respektovanie sukromia, sa da prezit. Ale ten cierny vzhlad resp. jeho nemoznost, to je fakt tazko akceptovatelne.

Jaka reklama? Kde? Nic mi nechodi, nic se mi nezobrazuje. Schvalne jsem otevrel aplikaci, jestli jsem neco neprehlidnul, nic, zadny spam, zadny baner. Spamu mam tak pet, az deset mailu a vsechny jsou bezchybne identifikovane a ve spam kosi. Customizaci reklamy v zavislosti na me aktivite mam zakazanou, ale jelikoz mi zadna nechodi, tak jsem nic nezpozoroval. Pokud myslis pruh po prave strane ve webovem rozhrani, ten tam skutecne je, ale nevnimam ho, jelikoz jina webova rozhrani maji podobma reklamni pole. Webove nahlizeni se mi i pres to zda praktictejsi, nez stahovani na lokal. Pristupuju konstantne ze ctyrech zarizeni a mailovy klient a stahovani ta lokal, byt by to eliminovalo reklamy weboveho rozhrani, by mi do mailu vneslo pouze vice chaosu. Google+ me nicim nikdy, nebombardoval, vlastne mi z nej neprisel nikdy jediny mail, a to pres to, ze ho, ach Boze jak zatracenihodne, pouzivam. Proste tebou popsanou realitu ja nezazivam a nepozoruji. Me zkusenosti jsou proste rozdilne. A jedna se o dlouholete zkusenosti, nikoliv paranoidni scenare z militantne alternativnich webu. Nevylucuji, ze k mym mailum muze mit pristup nejaky vyssi organ, protoze je Google povinovan mu ty data poskytnout. Nezpochybnuji, ze Google ta data automaticky filtruje a pokud to uzivatel vyslovne nezakaze, vytvari na jeho zaklade automaticky kontextovou reklamu, ktera se zobrazuje v bocnim pruhu ve webovem rozhrani. Zaroven si ale nemyslim, ze by to bylo nejak diametralne odlisne u jinych poskytovatelu. A taky musim rict, ze zadny z techto faktu mi nezpusobuje koprivku. Treba je chyba ve me, ale ja s Googlem koexistuju uz leta a zatim nedoslo k zadnemu zasadnimu nastvani, nebo rozcarovani. Taky je to mozna tim, ze nepracuji z zadnymi informacemi, ktere by vyzadovaly specialni rezim a vyssi stupen utajeni. Obecne podminky a bezpecnoatni standard Googlu mi proste vyhovuje. Uznavam, ze me laka prechod na placenou sluzbu, ktera se zda byt jeste daleko lepe definovana ve prospech zakaznika, nez volne sluzby. Toz tak to vidim ja. Proste neusinam kazdy vecer s neurozou, ze si nekdo v kancelari ve Statech vari rano kafe a otevira mou schranku, aby si precetl, co jsem si zase vymenil za strategicke informace s kamosem ze skoly. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...