Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Adobe flash uz neni oficialne podporovan... kdyz jsem to zkousel, tak nejakou dobu fungovalo stahnout posledni starou verzi flashe ze stranek adobe, nainstalovat (zalezi, jakou mas verzi androida, cim starsi tim lepsi) a pouzivat skrz dolphin browser..<br /><br />z mobilu...<br /><br /><br />

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně si stáhni aplikačku ČT a tam jsou teď programy CT4,CT2, a 4 kanály ZOH.

Ahoj, potřeboval bych pomoc, rád bych si na androidu přehrával online sportovní přenosy, ale po zjištění že adobe flash už nejde stáhnout se na vás obracím s prosbou o nějakou slušnou náhradu, nevěděl byste někdo o nějaké?
Velký dík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trochu bych potřeboval poradit, když si překopíruji z počítače do Sony telefonu na kartu třeba šest cédéček, tak v přehrávači pak najdu třeba jen dvě. Přitom v počítači vidím, že v paměti karty telefonu to cédéčko je, ale v telefonu jako takovým už ho nikde nenajdu. Není na to nějáký fígl, nějáká aktualizace hudební knihovny, nebo ták něco? Děkuji za každý postřeh"

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám Walkman, co je v telefonu. Na počítači koukám, že mám cédečka v nějákým MP3 a WMA. Neumíš prosím tě poradit nějákej dobrej přehrávač, na Android obchodě koukám, že jich je milion :eek:  Děkuji"

A jaky prehravac pouzivas? Zkus stahnout jiny. V jakem formatu CDcka jsou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#African: mne prijde super winamp, ale prvne bych se podival trosku jinak - protoze uz jsi zvykly na svuj prehravac, tak bych si nainstaloval nejaky spravce souboru - file manager, prolistoval se k onomu CD, ktere neni v puvodnim prehravaci videt, dal otevrit, pak otevrit mp3, kterou chces a na jsito ti to nabidne 'otevrit v' 'tvuj_prehravac', urcite jen prehlizis nejakou moznost, kterou ten walkman ma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African - poradím to co Raymon. Ve správci souborů písničky určitě najdeš a buď půjdou nebo nepůjdou spustit. Pokud ne, nemáš přehrávač daného formátu, tipuji že "walkman", tedy přehrávač v mobilu, by MP3umět měl, nemusí ale umět WMA. Pak zbývá stáhnout na Google Play přehrávač, který ten formát umí, bude zřejmě zadarmo a a stažený za minutu. Úplně stejné to může být např. s formáty filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, to ze prehravac nebude umet *.wma, tak to me ani v koutku duse nenapadlo a mozne to urcite je. To poznas, co ti nabidne filemanager, pokud ti nenabidne tvuj walkman~neumi to, tak utikej k necemu overenemu, treba prave onen winamp, pripadne tuny dalsich. (V zakladu ma dost android mobilu program Google Play Music, ktery to taky na 100% umi, tak mrkni, jestli tam nemas i ten)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu bych potřeboval poradit, když si překopíruji z počítače do Sony telefonu na kartu třeba šest cédéček, tak v přehrávači pak najdu třeba jen dvě. Přitom v počítači vidím, že v paměti karty telefonu to cédéčko je, ale v telefonu jako takovým už ho nikde nenajdu. Není na to nějáký fígl, nějáká aktualizace hudební knihovny, nebo ták něco? Děkuji za každý postřeh"

 

Afri, celý problém nespočívá vůbec v přehrávači, ale v těch MP3 souborech. Většina přehrávačů totiž hledá a třídí zvukové soubory v zařízení podle tzv. ID3 popisků (tagů). Každá MP3ka totiž v sobě krom vlastní zvukové informace může ukrývat také informace o interpretovi, albu, názvu písničky, jejím pořadí na desce, žánru, roku vzniku, atd. Tam, kde tyto soubory nemáš těmito informacemi opatřené, se ti v přehrávači nezobrazí. 

 

Řešení jsou dvě:

a) Používat přehrávač, která umí vyhledávat soubory nejen podle těchto popisků, ale prostě se jen podívá do složek a zobrazí je jako počítač (PowerAmp)

B) Opatřit si své MP3ky popiskami. To je ale na delší vysvětlení a hlavně to dá trochu práci. Učinit bys tak musel v počítači, vhodný program na to je např. MP3Tag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi - to zase nenapadlo mne a je to fakt. Nicméně zkusit najít všechny písničky ne přes přehrávač ale správce souborů a spustit je odtamtud je jistota jak zjistit, jestli je v telefonu přehrávač schopný přehrát daný formát. A máš pravdu - i já ve správci souborů najdu všechno, ale přes přehrávač ne. Zkusím tedy stáhnout přehrávač PowerAmp... Jsem chytřejší, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...