Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Aha :D, ale tohle bych si pustil i po druhý, i ten styl...prostě ivánku kamaráde vol. 2 :lol2:

 

Souhlas, je to úplně dokonalý :D Ovšem smutný zároveň.

Každopádně, jak jsem Míru podezříval, že mu s věkem dochází humor, tak mě přesvědčil o opaku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slávistům už zřejmě hrabe . http://www.reflex.cz...nu-a-vladu.html :wallbash:

 

No, ten "článek" znám asi tři roky. Jak mám jinak Tesaře vcelku rád, tak tady si krutě naběhl a ztrapnil se. Bez jakékoliv znalosti hostorie se stačí na to podívat a je zřejmé, že jde o fake - písmo opravdového scanu (to, co je na tom ústřižku okolo) je roztřepené, písmo toho o Spartě je ostré, tj zjevně ve fotošopu vlepené. Ale to nejlepší je komentář z diskuse (cituji):

 

Nejdřív si zjistěte fakta, než začnete hájit lháře, popř. chudáka který v zaslepenosti naletěl podvodníkovi. Sparta výsledkem 2-0 prohrála se Slavii pouze 6x v letech 1929,1937,1982,1992,1993,2007. Z toho tedy v úvahu připadá pouze 1982. Ale je tu problém toto bylo pohárové nikoliv ligové utkání a hrálo se v úterý a ne v neděli. Takže by mělo být ouzko vám, že Slavii fandí zoufalec, který píše lži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR! Dochází ke změně povinné výbavy u osobních aut!

 

Od 10. 7. 2010: Přestává jezdit policie ČR k dopravním nehodám pod 100.000,- Kč. Součástí povinné výbavy se stává: papír pro sepsání pojistné události, tužka, reflexní vesta, pásmo 10m.

 

Od 1. 1. 2011: Přestává jezdit zdravotnická záchranná služba k méně než dvěma zraněným. Součástí povinné výbavy se stává: anestetikum, převozní lůžko, resuscitační jednotka.

 

Od 1. 1. 2012: Přestává jezdit pohřební služba k tragickým nehodám s méně než 3 mrtvými. Součástí povinné výbavy se stává: lopata, krumpáč, černý pytel se zipem, 2 ks mramorová deska 1x1m, svíčka 2 ks.

 

Odhalena příčina globálního oteplování

http://vlada.bloguje.cz/838431-medvedi-pricinou-globalniho-otepleni.php

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liška říká: "Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku, ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili." Na to říká vlk: "Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce, tak mě taky vyhodili". Medvěd se chlubí: "To já už dělám v cihelně měsíc a je to super". Vlk s Liškou se diví: "V cihelně? Jak to tam vydržíš?" "No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na podobnou neslušnou geometrii jsem kdysi dostal souřadnice na letecké snímky na mapy.cz. Bohužel už to nenajdu a možná tam ten snímek už není, už je to pár let. a nebyl to fake ale hříčka pár nudících se lidí na plácku za fabrikou.

 

Na Mapy.cz už to bohužel není. Dávali tam aktualizované satelitní snímky, takže kosočtverec tam už není. Škoda, byla to prča. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#

# # Cigán ukradne několik kondomů s příchutí, doběhne domů a už od dveří

# volá:

# # "hej, Eržika, zahrajeme si taku vzrušujucu hru. Budeš zkušat, jaku mam

# olačku"

# # Dežo zhasne a Erža na to: "...niva?!" "dylino, eště nemam nasazene..."

# #

# #

#

#

#

#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...