Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Já psal už asi stokrát, že moje reakce byla na Tombeda..... Asi byla asi chyba, že jsem se nechal unésta a nenapsal mu SZ, protože se vyrojilo spoustu úchylákú, kteří tomu dali +

 

Tak bavis se o zelenine nebo o salamech? Prestavam se v tom orientovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milosklikar: Co to kecas? Tvoje reakce je na fotku z vitnamskeho trziste. Jeste to tam mas v citatu! I s recma o pracovitem narode a kecama o prizemnosti a lidske hlouposti. Prispevek 5436. O zavesenych zenskych nebyla vubec rec. Na to jsi pohotove prehodil az po strankove diskuzi a marne obhajobe sveho, jak tady nekdo psal, pseudoantirasistickeho postoje, prispevek 5460. Nebo mi neco uniklo?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milosklikar: Co to kecas? Tvoje reakce je na fotku z vitnamskeho trziste. Jeste to tam mas v citatu! I s recma o pracovitem narode a kecama o prizemnosti a lidske hlouposti. Prispevek 5436. O zavesenych zenskych nebyla vubec rec. Na to jsi pohotove prehodil az po strankove diskuzi, prispevek 5460. Nebo mi neco uniklo?

 

Neuniklo. Milda je jen šprýmař dne:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

milosklikar: Co to kecas? Tvoje reakce je na fotku z vitnamskeho trziste. Jeste to tam mas v citatu! I s recma o pracovitem narode a kecama o prizemnosti a lidske hlouposti. Prispevek 5436. O zavesenych zenskych nebyla vubec rec. Na to jsi pohotove prehodil az po strankove diskuzi a marne obhajobe sveho, jak tady nekdo psal, pseudoantirasistickeho postoje, prispevek 5460. Nebo mi neco uniklo?

 

Bohužel ti asi uniklo všechno.Ale to neřeš, dej si relax, jak už mi tu někdo poradil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole :eek: , vono uz se to hada i tady...

 

Milosi, myslim, ze dneska fakt nejak nemas den... Vietnamska fotka opravdu neni rasisticka - a je na uvazeni kazdeho soudruha, jestli mu pripada vtipna, nebo ne.

Fotka se "zimnimi zasobami" mi taky nepripada nikterak zabavna, ale aby tu okolo toho plaly takove vasne mi pripada trochu zbytecne... Nerekl bych, ze se nad tim nekdo z "mistnich uchylu", jak oznacujes kolegy na foru, ukaji.

A kebap je opravdu kebap, at se Ti to libi nebo ne.

 

Nemyslis, ze tech prikazu a zakazu je v zivote uz takhle dost, tak ze by mohlo byt fajn prestat ostatnim rikat, cemu se mohou nebo nemohou smat, a to, co Te pohorsuje, proste ignorovat...?

 

Zkus se na to vyspat, snad to zitra uvidis jasneji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

OK, užavřu to, protože už mě to fakt nebaví. Vzal jsem si z toho.:

Smát se cizincům, že neumějí napsat správně název, ne...že se nenaučili správně česky, než začali obchodovat v čechách, je správné (viz plusy)

Smát se ženám zavěšeným na provazech u stropu ve srovnání se zásobami na zimu, je správné (viz plusy)

Vyjádřit názor, že se mi to nelíbí, ve vlákně humor, není správné

(viz mínusy)

No, čekal jsem to, a nemá to nic společného se špatnou náladou, frustrací či depresí. Bavíme se nízkostí a připosraností ve smyslu, ovečky se smějí všemu, co nám kdo předloží a kdo nechči.e s námi, chči.e proti nám. Dobrou noc. :smile_anim:

 

Jen by mě zajímalo, jestli jsi takovej ůl i v reálu.

 

Ty mě neurazíš, neboj

ůl fakt nejsem..:-)))))))) trošku jsi to psal rychle v afektu, viď, Myslel jsi úl, nebo vůl?

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"..Bavíme se nízkostí a připosraností ve smyslu, ovečky se smějí všemu, co nám kdo předloží.."

 

Fakt si to o mistnich clenech myslis? Tak proc tady uz ctyri roky chodis, kdyz je to takovy humus? Nebudu mluvit za jine, ale ja osobne z toho mam pocit, ze umis dobre dstit siru na lidi kolem, to ti jde paradne, a ze neumis priznat, ze jsi jsi docela kvalitne ujel, kdyz jsi oznacil vkladatele neskodneho obrazku za plytkeho a hloupeho. O kebapu a klickovani se zavesenyma zenskyma ani nemluve. Naopak, vsechny, kdo s tebou nesouhlasi, to je, pokud se nemylim, vsechny, kdo sem prispeli, jsi zametl do kategorie priposrani a nizci. Fakt bych nechtel mit tve videni sveta. Musi tam byt smutno.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Fotka se "zimnimi zasobami" mi taky nepripada nikterak zabavna, ale aby tu okolo toho plaly takove vasne mi pripada trochu zbytecne...

 

Možná proto, že se tě to netýká, ale pokud by

takhle někdo zavěsil tebe, nebo někoho tobě blízkého, třeba bys mluvil jinak. asi se budu opakovat, ale jeto fakt o EQ, tomuhle se normálně myslící a cítící člověk fakt nemůže smát.....

 

Ted budes resit preklepy?

Opravdu?

:huh:

 

Mně to vyčítali.... :smile_anim: opravdu Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...Možná proto, že se tě to netýká, ale pokud by takhle někdo zavěsil tebe, nebo někoho tobě blízkého, třeba bys mluvil jinak..."

 

No to je soda. Myslim, ze Petr Urban by mel jit spachat sebevrazdu. Neni to cele nahodou nejaky sileny vtipek? Nechce se mi verit, ze by to mohlo byt mysleno vazne.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mě neurazíš, neboj

ůl fakt nejsem..:-)))))))) trošku jsi to psal rychle v afektu, viď, Myslel jsi úl, nebo vůl?

 

Pro ty, kteří to nepochopili: Miloši jsi doma taky takovej VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL??? Už jsi to pochopil? Opravdu jsi tam potřeboval to VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Ano, ano, jsem vůl, bez smyslu pro humor, antirasista, člověk, který sem chodí 4 roky a jenom cdí, nebo jak jsi to napsal, síru. Vůbec jsem nepochopil pointu toho nádherného nadneseného vtipu.

Pokud někdo chce opravdu zjistit, jestli jsem vůl i doma, nebo v reálu, jak je libo, a není srab...777241866 :smile_anim:

a teď se ukažte...ovečky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

"...Možná proto, že se tě to netýká, ale pokud by takhle někdo zavěsil tebe, nebo někoho tobě blízkého, třeba bys mluvil jinak..."

 

No to je soda. Myslim, ze Petr Urban by mel jit spachat sebevrazdu. Neni to cele nahodou nejaky sileny vtipek? Nechce se mi verit, ze by to mohlo byt mysleno vazne.

 

Ty fotky bohužel vážné jsou....

nemyslím ty zeleninové, abys mě zase nechytal za slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...