Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

Nezbývá než veřejně přiznat, že jsi DEBIL.

 

Už nevíš kudy kam, tak řekneš že to bylo schválně...

No nic další na blacklist.

 

urážky...? to tu ještě nebylo.

:wub: i tobě mír v duši, a neber si to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi mohli byste přestat blbnout? Já chápu že každému nemusí připadat všechno vtipné, ale vznášet tady protestní nóty mi přijde trochu nedůtklivé. Já se taky nesměju u příspěvků v angličtině protože s bídou přečtu tak návody k použití a taky z toho nedělám tragédii. zas třeba ty vietnamský nápisy mi vtipný připadají, přijde mi to docela milý. A kdybych to měl brát nějak moc vážně jako někteří tady, tak bych se musel pozastavit nad neprofesionalitou takového obchodníka. Když nevím jak se něco píše tak se zeptám nebo to někde opíšu. Jenže já se tomu radši zasměju.

Tak si dáme třeba jeden motoristický, ten snad nikoho neurazí: Potká píst ventila a říkají si: A sakra!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

hele lidi mohli byste přestat blbnout? Já chápu že každému nemusí připadat všechno vtipné, ale vznášet tady protestní nóty mi přijde trochu nedůtklivé. Já se taky nesměju u příspěvků v angličtině protože s bídou přečtu tak návody k použití a taky z toho nedělám tragédii. zas třeba ty vietnamský nápisy mi vtipný připadají, přijde mi to docela milý. A kdybych to měl brát nějak moc vážně jako někteří tady, tak bych se musel pozastavit nad neprofesionalitou takového obchodníka. Když nevím jak se něco píše tak se zeptám nebo to někde opíšu. Jenže já se tomu radši zasměju.

Tak si dáme třeba jeden motoristický, ten snad nikoho neurazí: Potká píst ventila a říkají si: A sakra!!

 

Asi po šesti stránkách poprvé něco, co mě pobavilo. díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to v pytli...

Člověk přijde jednou pozdě, stihne si ten román přečíst jenom z půlky a oni mu to smažou. Tak teď nevím jak to nakonec dopadlo. Vzali se?

Je ten zbytek někde v archivu pro další generace? Rád bych si to dočet, bylo to lepší jak indická telenovela. Fakt!

Upraveno uživatelem Aldo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

No a je to v pytli...

Člověk přijde jednou pozdě, stihne si ten román přečíst jenom z půlky a oni mu to smažou. Tak teď nevím jak to nakonec dopadlo. Vzali se?

Je ten zbytek někde v archivu pro další generace? Rád bych si to dočet, bylo to lepší jak indická telenovela. Fakt!

 

Nevzali, zakázali jim to. Chuan byl na ně moc horkokrevnej.....

sakra sakra, kam nám zmizely zásoby na zimu? Když už se kvůli nim ukřižovávalo...

že by dvojí metr? když se smějem, je to OK, když ne, radši to smáznem...pro sichr....

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to v pytli...

Člověk přijde jednou pozdě, stihne si ten román přečíst jenom z půlky a oni mu to smažou. Tak teď nevím jak to nakonec dopadlo. Vzali se?

Je ten zbytek někde v archivu pro další generace, rád bych si to dočet, bylo to lepší jak indická telenovela. Fakt!

 

 

o nic jsi neprišel... i když pár super vtipů tady padlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz ked sme pri cartoonoch, Gary Larson mi spravi naladu vzdy :)

 

Ti medvědi na konci mi připomněli jednu starou klasiku:

 

Po loupeži v bance se lupič otočí na ochranku a říká: "Viděl jsi něco?" Ochrankář říká: "Jo, viděl." BLAM! Lupič ho odpráskne a otočí se k dalšímu chlápkovi, co stojí vedle. "A co ty, ty jsi něco viděl?" zeptá se ho a chlap říká: "Já ne, ale tady moje manželka jo."

 

(ačkoli teda netuším, jestli to pochopí svobodní chlapci mezi náma :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...