Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

lucka ondráčková přitvrdila teda

 

attachicon.gif

 

:D

 

Bohuzial. Ale dufam, ze viac uz pritvrdit nepojde...lebo ak ano, tak uz fakt iba "zatvorit dvere a zhasnut" :-)

 

No a ako predbezne opatrenie navrhujem, aby Lucku sterilizovali. Treba zabranit, aby sa ta choroba sirila dalej :D

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jj, to bych chtěl někde zkusit si zvednout zlatou cihličku... se traduje klasická urban legend, že při prohlídce nějaké banky (patrně starých nepoužívaných sejfů atd... dával průvodce šanci návštěvníkům vyhrát zlatou cihlu, když ji zvednou z desky stolu jednou rukou....  vzhledem k hustotě zlata a tudíž i hmotnosti té malinké cihličky to nikdo nikdy nedal, protože vážila fakt moc kg....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc neváží, ale hrany má tak zbroušený, že ti klouže z ruky ;) V JAR jsem si ji chtěl také z muzea  odnést a že jsem se sakra snažil :lol2:

:) jj, to bych chtěl někde zkusit si zvednout zlatou cihličku... se traduje klasická urban legend, že při prohlídce nějaké banky (patrně starých nepoužívaných sejfů atd... dával průvodce šanci návštěvníkům vyhrát zlatou cihlu, když ji zvednou z desky stolu jednou rukou....  vzhledem k hustotě zlata a tudíž i hmotnosti té malinké cihličky to nikdo nikdy nedal, protože vážila fakt moc kg....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc neváží, ale hrany má tak zbroušený, že ti klouže z ruky ;) V JAR jsem si ji chtěl také z muzea  odnést a že jsem se sakra snažil :lol2:

 

přesně tak, v bank of England měli taky podobnou soutěž, co vím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jj, to bych chtěl někde zkusit si zvednout zlatou cihličku... se traduje klasická urban legend, že při prohlídce nějaké banky (patrně starých nepoužívaných sejfů atd... dával průvodce šanci návštěvníkům vyhrát zlatou cihlu, když ji zvednou z desky stolu jednou rukou....  vzhledem k hustotě zlata a tudíž i hmotnosti té malinké cihličky to nikdo nikdy nedal, protože vážila fakt moc kg....

To bylo i v New Yorku, kdyz se jde clovek podivat na americkou zlatou rezervu a tam by bylo co odnest :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky hnedka napadlo, nějak doma potrénovat třeba na olovu, vyzkoušet možnosti a to bych se na to podíval, že by to nějakej Koprfíld nezvedl :)

 

Já bych to vyhlásil v Receptáři príma nápadů Přemka Podlahy a hned by bylo několik udělátek...není divu, že na expozici ČNB Lidé a peníze nic takovýho není :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost, že by se ?pomoc spřátelených vojsk? mohla
z Krymu postupně rozšířit až do Evropy, je vyloučena.
Ruské tanky a bojová vozidla totiž nesplňují emisní normu
EURO5 a jejich vstup na území EU tak nebude umožněn.

(Zdroj: Evropská komise)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, před zvedáním opatlat ruce nějakým patexem a je to... a nebo tam zůstane i cihla i kůže :-)

 

Patex je naprd :) jedině MAMUT, ten má nosnost tuším 22kg na 1 cm2 napatlané plochy (při zaschnutí počítám) a okamžitou přilnavost a výdrž ... a fakt i těžké věci drží i na stropě... takže celou ruku mamutem a je to...akorát průser je ten, že ta cihla je už přišroubovaná k podkladu, nebo taky přilepená MAMUTEM, takže pak už to je kdo z koho, nebo nechat kůži pro ostatní návštěvníky, ať mají za co tahat  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...