Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Svatba po novom:

Žiadna hostina, žiadne ceremónie. Dvaja ľudia zavesia na fejsbúk že sa idú brať a keď to kňaz olajkuje, sú svoji :-)

Viděl jsem už dotaz, zcela seriózní, jestli by v restauraci šla uspořádat svatební "hostina" ve formě poledního meníčka za max. 69,- na osobu . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem už dotaz, zcela seriózní, jestli by v restauraci šla uspořádat svatební "hostina" ve formě poledního meníčka za max. 69,- na osobu . . .

Znam firmu co by to dokazala, svickovou, polevku a piti. Myslim, ze by s tim majitel nemel problem. Holt lidi ty prachy fakt nemaj, no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam firmu co by to dokazala, svickovou, polevku a piti. Myslim, ze by s tim majitel nemel problem. Holt lidi ty prachy fakt nemaj, no

Me to taky neprijde nijak poburujici. Nas soused ma fakt hluboko do kapsy a mel oblozeny misy vedle v hospode na rohu a urcite to na jednoho bylo mene, nez 69,-

O to lepsi to byla zabava a pitka - nepotrebovali jsme bile ubrusy, sampanske a raut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem už dotaz, zcela seriózní, jestli by v restauraci šla uspořádat svatební "hostina" ve formě poledního meníčka za max. 69,- na osobu . . .

Som ženatý už 22 rokov ale keby som sa ženil teraz, tak by bola svíčková, polévka, pití a MM 300 :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to taky neprijde nijak poburujici. Nas soused ma fakt hluboko do kapsy a mel oblozeny misy vedle v hospode na rohu a urcite to na jednoho bylo mene, nez 69,-

O to lepsi to byla zabava a pitka - nepotrebovali jsme bile ubrusy, sampanske a raut.

Kluci v chomutove restaurace Monika u gymplu - svickova za 60,- a jaka! A taky ma okolo poledne nabito jako miselinskej restaurant. Holt nas Vaclav!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...