Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Znova opakuji. Přemýšlím. Nekonám. Sám víš, že kdybych byl rozhodnut, mívám kolty proklatě nízko. Tady bych uvítal debatu. Takže pokud dobře chápu Tvůj názor: co je za zdí se nepočítá ...

Ne, to urcite ne! S tim problem nemam. Ale vezmi si web od Accutrona. Tam se taky mistni borci xkrat prohresili a nikdo to neresil. Accutron to smazal a fertig.

Pokud to Malda, po upozorneni smaze, tak bych mu jen dal vystrahu.

 

Edit: ted jsem se dival na ty jeho zrusene aukce a trochu jsem se svym nazorem znejistel........ :(

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, proto píši o bezprecedentním a autoritářském. Přemýšlím. Fakt nevím, jak se k tomu v rámci CH postavit.

Postav se k tomu, jak uznáš za vhodný

Je to tvůj pisecek. Jen by bylo fajn to aplikovat na všechny místní, kteří to prodávaji nebo prodávali také a jsou tu. Akorát jste si nepriradili jejich prodeje.

 

Díky Hardslimere. Podobným způsobem jsem to psal Davidovi. Že asi není dobré trestat tady za něco, co je jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maldo, neznam te. A pokud tady rozumne vysvetlis, co znamenaji ty 3 zrusene aukce na Aukru, tak te i pochopim.......

Screenshot_20191215_184829_com.android.chrome.jpg

Už přesně si to nepamatuji, ale něco byla moje chyba a znatkovitost a mezitím jsem měl mail od kupujícího, který házel na všechny aukce a chtěl nejake zrušit, něco se podařilo. Jednu pak normálně koupil. Přitom jsem i trochu omylem stopl jiné. Trochu už v tom tapu, je to dlouho, ale částečně tam byla i moje chyba.Neomlouvam se tím, jen konstatuji. Nebyl jsem z toho veselý. Upraveno uživatelem maldaCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdávání výstrah a vysvětlování před komisí čistoty? :) Toto je diskuzní forum, tak si na nic nehrajte.

I v pravidlech tu je, že fórum ctí soukromí a nikomu se o něj nestará.

Karlosi, po dlouhé době s Tebou opravdu nemohu souhlasit. Malda žádnou výstrahu nedostal. Kde je to pravidlo, které uvádíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už přesně si to nepamatuji, ale něco byla moje chyba a znatkovitost a mezitím jsem měl mail od kupujícího, který házel na všechny aukce a chtěl nejake zrušit, něco se podařilo. Jednu pak normálně koupil. Přitom jsem i trochu omylem stopl jiné. Trochu už v tom tapu, je to dlouho, ale částečně tam byla i moje chyba.Neomlouvam se tím, jen konstatuji. Nebyl jsem z toho veselý.

No, Maldo.......nevim. Nechci si hrat na soudce...k tomu nemam ani moralni pravo.......spise bych rekl, ze to bylo takove........nestastne. A stane se. Ja s tebou problem fcil nemam. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, vzhledem k tomu, že Tebo zmiňované ustanovení pravidel zní celé takto:

 

nepoužívejte v diskusi občanská jména lidí, ačkoliv je můžete znát, leda by si to výslovně přáli. Používejte tykání a uživatelskou přezdívku. Ctíme soukromí. Nesměšujte bez povolení dotčených jejich reálný život a účast na fóru.

 

myslím, že Tvá argumentace, respektive volný výklad, kulhají. Jde o užívání nicků, o nic jiného. Subsumovat Maldu pod tohle je výkon hodný génia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to lehce kreativní výklad. A je na tom výkladu něco špatného?

Diskuzní fórum diskutuje, jak jsi sám uvedl. Není to žádný schvalovací orgán, nápady s výstrahami a vysvětlováním jsou... nemám výraz.

 

A pokud bychom ctili soukromí jen podle potřeby, něco ano, něco ne, tak žádné soukromí nectíme. Soukromí buď ctíme, nebo ne. V pravidlech je ctíme, tak ctěme.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nešťastné, to vystihuje asi nejvíce.

 

 

Maldo, kurva, kde vůbec bereš tu odvahu něco tady ještě glosovat. Krátká rešerše Tvých aktivit na Aukru mi docela zdvihla kufr. Ty seš fakt vodpad.

 

Jenom doplním.Tady děláš haura, a na Aukru prodáváš fejky. Moc pěkný číselníček, co Ty na to?

 

https://aukro.cz/cifernik-prim-sport-1-reminek-6940588454

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...