rorda Odesláno 1. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 1. ledna 2011 ještě v úterý jsem tam koukal ve vitrínce na El Primero, kdyby je zúčastnění mohli postrádat tak vyměním za Maurice Lacroix s doplatkem, piště SZ Jo, také jsem na ně tuhle koukal ...
Joe Lemonade Odesláno 1. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 1. ledna 2011 Chodim kolem prodejny pravidelne a opravdu neni problem te skody dosahnout, vylohy jsou narvane Omega, Tag, Breitling, bylo tam celkem tak 100 hodinek v jedne vyloze a jsou tam tri. Mimo jine tam byly i tri telefony Tag Heuer. Tezko rict, kde to zbozi skonci, podle me v zahranici. Taky si myslím, že skončí v zahraničí. Ba řekl bych, že už za hranicemi dávno je.
Matthew Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Jo, také jsem na ně tuhle koukal ... Řekl bych, že v Arkádách to byl jejich nejlepší kousek, Jeager atd. bych tam nehledal
HonzaX Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 No jo, co čekáš třeba od někoho, kdo má plnou hubu keců, jak "ti nahoře" prd dělaj, jak všude kradou etc a při tom sedí umaštěnej už v 14.30 hod v hospodě u lacinýho piva a chlubí se ostatním trubcům tím, jak zase něco v práci "ukrad domů", jak podojil CCS etc a kdo nekrade, vokrádá rodinu..., zatímco ty ještě třeba večer sedíš v práci, nebo vyřizuješ pracovní emaily v sobotu, v neděli, pracovní schůzky i během dovolené... No nic, nebudem se v novém roce hned nasírat Z kterých bobkových listů jsi ty nesmysly vyčetl? Třeba laciné pivo ?
Matthew Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Z kterých bobkových listů jsi ty nesmysly vyčetl? Třeba laciné pivo ? +1 za bobkový listy
Berbatow Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Navrhuji pietní akt za poškozeného klenotníka.Dnes odpoledne v 18:00 před výlohami zmiňovaného obchodu.
X-Bob Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 (upraveno) Z kterých bobkových listů jsi ty nesmysly vyčetl? Třeba laciné pivo ? Jaký nesmysly? Jako že mě serou kecy pokrytců? btw byla to reakce na příspěvky v Novinky.cz faktická - Třeba pivo za 17,-? Není laciné? (samo že relativně, soudruhu, za 2,50 Kčs to nejni). Upraveno 2. ledna 2011 uživatelem X-Bob
HonzaX Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 (upraveno) Jaký nesmysly? Jako že mě serou kecy pokrytců? btw byla to reakce na příspěvky v Novinky.cz faktická - Třeba pivo za 17,-? Není laciné? (samo že relativně, soudruhu, za 2,50 Kčs to nejni). Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ? Upraveno 2. ledna 2011 uživatelem HonzaX
Milis Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ? X-Bob svým příspěvkem tuším reagoval na nějakýho anonymního blbečka z diskuze na www.novinky.cz. Nevím, co tě na tom pobuřuje tak, že tady, věren svýmu klasickýmu furtnasranýmu stylu, vykřikuješ něco o nemocech. Jestli se potřebuješ někde vybouřit, doporučuju výše uvedenej web. Nazdar.
shag Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ? Evidentne si to pochopil...
HonzaX Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 X-Bob svým příspěvkem tuším reagoval na nějakýho anonymního blbečka z diskuze na www.novinky.cz. Nevím, co tě na tom pobuřuje tak, že tady, věren svýmu klasickýmu furtnasranýmu stylu, vykřikuješ něco o nemocech. Jestli se potřebuješ někde vybouřit, doporučuju výše uvedenej web. Nazdar. On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát?
Chorche Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 (upraveno) On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát? Především je normální... Upraveno 2. ledna 2011 uživatelem Chorche
Matthew Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát? Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé. Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat.
Chorche Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Nemohli bychom alespoň na začátku nového roku brát věci s trošku větším nadhledem?
HonzaX Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé. Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat. To je přesně ono. Můj kamarád má hektary lesa, polí,velký statek a hodinky z Lídlu . Zase má jiné koníčky a hodinky jsou pro něj zbytečnost .
tyfo Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé. Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat. No sice mas pravdu ale tito lide by nemeli pohrdat temi co to nekam dotahli a kupuji si ty drahe "cajky" a osobne si myslim ze to neni o tom zda na to mam nebo nemam je to o tom zda jsem tolerantni k jednem i druhym. Nekdo ma paradni barak kterej si postavil vlastnima rukama, poctive pracuje a nikdy si nebude moci dovolit hodinky za pul mega ale to neznamena ze bude nadavat na nekoho kdo mel stesti a vyhral ve sportce, umel se narodit, mel genialni myslenku ktera mu vydelala a nebo maka od nevidim do nevidim, bydli na ubytone 14 dni aby pak na dva dny prijel k rodicum ale ma na ruce hodinky za mega a chodi v ohaklej za sto litru. Pokud nekdo netoleruje bohateho nebo "chudeho" nebo jineho nezaslouzi si jinou reakci !!!
Martz Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 To je přesně ono. Můj kamarád má hektary lesa, polí,velký statek a hodinky z Lídlu . Zase má jiné koníčky a hodinky jsou pro něj zbytečnost . A napsal by ten kamarád do posledního písmenka tento příspěvek, na který bylo reagováno? Pokud je aspoň trochu normální, tak asi ne. Tak se nehádejte
Milis Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé. Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat. Tady už se snad všichni zbláznili. :D Přečti si ten příspěvek z novinky.cz, na kterej bylo reagováno, a pak sem teprv tahej toho svýho chlapa od rodiny i s pilkou.
bandicoot Odesláno 2. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2011 Lidi, nemít přece neznamená automaticky závidět těm, co mají. Kdo tak ale vidí, tak je mi ho líto.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se