Jump to content

Recommended Posts

Posted

ještě v úterý jsem tam koukal ve vitrínce na El Primero, kdyby je zúčastnění mohli postrádat tak vyměním za Maurice Lacroix s doplatkem, piště SZ :D

 

Jo, také jsem na ně tuhle koukal ... :)
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Chodim kolem prodejny pravidelne a opravdu neni problem te skody dosahnout, vylohy jsou narvane Omega, Tag, Breitling, bylo tam celkem tak 100 hodinek v jedne vyloze a jsou tam tri. Mimo jine tam byly i tri telefony Tag Heuer. Tezko rict, kde to zbozi skonci, podle me v zahranici.

 

Taky si myslím, že skončí v zahraničí. Ba řekl bych, že už za hranicemi dávno je.

Posted

No jo, co čekáš třeba od někoho, kdo má plnou hubu keců, jak "ti nahoře" prd dělaj, jak všude kradou etc a při tom sedí umaštěnej už v 14.30 hod v hospodě u lacinýho piva a chlubí se ostatním trubcům tím, jak zase něco v práci "ukrad domů", jak podojil CCS etc a kdo nekrade, vokrádá rodinu..., zatímco ty ještě třeba večer sedíš v práci, nebo vyřizuješ pracovní emaily v sobotu, v neděli, pracovní schůzky i během dovolené... No nic, nebudem se v novém roce hned nasírat

 

Z kterých bobkových listů jsi ty nesmysly vyčetl? Třeba laciné pivo ?
Posted (edited)

Z kterých bobkových listů jsi ty nesmysly vyčetl? Třeba laciné pivo ?

 

Jaký nesmysly? Jako že mě serou kecy pokrytců? btw byla to reakce na příspěvky v Novinky.cz

faktická - Třeba pivo za 17,-? Není laciné? (samo že relativně, soudruhu, za 2,50 Kčs to nejni).

Edited by X-Bob
Posted (edited)

Jaký nesmysly? Jako že mě serou kecy pokrytců? btw byla to reakce na příspěvky v Novinky.cz

faktická - Třeba pivo za 17,-? Není laciné? (samo že relativně, soudruhu, za 2,50 Kčs to nejni).

 

Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ? Edited by HonzaX
Posted

Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ?

 

X-Bob svým příspěvkem tuším reagoval na nějakýho anonymního blbečka z diskuze na www.novinky.cz. Nevím, co tě na tom pobuřuje tak, že tady, věren svýmu klasickýmu furtnasranýmu stylu, vykřikuješ něco o nemocech. Jestli se potřebuješ někde vybouřit, doporučuju výše uvedenej web. Nazdar.
Posted

Když někdo nemá stejnou nemoc jako Ty tak je pokrytec? Halda lidí si myslí, že hodinky za tyhle peníze jsou zbytečnost. Prostě to tak je. Někdo to chápe a někdo o tom rozvíjí teorie a vypráví tu jak chudák musí i v neděli dlouho mailovat .Je mi Tě líto. Jinak chodím na pivo za 22 kč a levné se mi skutečně nezdá . A soudruh jsem nikdy nebyl. Ty jsi zřejmě pracovitá modrá straka ?

 

Evidentne si to pochopil...
Posted

X-Bob svým příspěvkem tuším reagoval na nějakýho anonymního blbečka z diskuze na www.novinky.cz. Nevím, co tě na tom pobuřuje tak, že tady, věren svýmu klasickýmu furtnasranýmu stylu, vykřikuješ něco o nemocech. Jestli se potřebuješ někde vybouřit, doporučuju výše uvedenej web. Nazdar.

 

On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát?
Posted (edited)

On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát?

 

Především je normální... Edited by Chorche
Posted

On reagoval, a rozvíjel teorie. Fascinovalo mne jak hned odhadl nemakačenka nad laciným pivem jak se užírá závistí . A co, že se ho tak zastáváš? Jsi moderátor, nebo jeho advokát?

 

Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé.

Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat.

Posted

Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé.

Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat.

 

To je přesně ono. Můj kamarád má hektary lesa, polí,velký statek a hodinky z Lídlu . Zase má jiné koníčky a hodinky jsou pro něj zbytečnost .
Posted

Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé.

Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat.

 

No sice mas pravdu ale tito lide by nemeli pohrdat temi co to nekam dotahli a kupuji si ty drahe "cajky" a osobne si myslim ze to neni o tom zda na to mam nebo nemam je to o tom zda jsem tolerantni k jednem i druhym. Nekdo ma paradni barak kterej si postavil vlastnima rukama, poctive pracuje a nikdy si nebude moci dovolit hodinky za pul mega ale to neznamena ze bude nadavat na nekoho kdo mel stesti a vyhral ve sportce, umel se narodit, mel genialni myslenku ktera mu vydelala a nebo maka od nevidim do nevidim, bydli na ubytone 14 dni aby pak na dva dny prijel k rodicum ale ma na ruce hodinky za mega a chodi v ohaklej za sto litru.

 

Pokud nekdo netoleruje bohateho nebo "chudeho" nebo jineho nezaslouzi si jinou reakci !!!

Posted

To je přesně ono. Můj kamarád má hektary lesa, polí,velký statek a hodinky z Lídlu . Zase má jiné koníčky a hodinky jsou pro něj zbytečnost .

 

A napsal by ten kamarád do posledního písmenka tento příspěvek, na který bylo reagováno?

Pokud je aspoň trochu normální, tak asi ne.

 

Tak se nehádejte :)

Posted

Mně se tenhle přístup taky nelíbí. Stejně tak to mohl bejt chlap od rodiny, kterej třeba 8 hodin denně pracuje v lese s pilou. Spousta lidí se živí rukama a berou takový hodinky jako zbytečnost. Podle mě bychom jim to neměli mít za zlé.

Hodně lidí tvrdě pracuje, jsou zodpovědní, nesedí odpoledne nad pivem a přesto si Panerai, Zenith, IWC atd nikdy nebudou moct dovolit. Neměli bychom s nimi kvůli tomu pohrdat.

 

Tady už se snad všichni zbláznili. :D :D :D Přečti si ten příspěvek z novinky.cz, na kterej bylo reagováno, a pak sem teprv tahej toho svýho chlapa od rodiny i s pilkou.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...