Adam99 Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 psal to i mrakouš s tím číslem... Smutný... Psal to JEN Mrakouš, ty asi reaguješ na příspěvek Josefa, ale ten naopak píše, že mu vylaeštěné číslo opravili.
nAscA Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 (edited) Co tam měli za výlohu že šla rozbít dlažební kostkou ? A to neschovávají drahé modely na noc do trezoru ? Tuším nějakou habaďůru. Oni rozbili dlazebni kostkou vylohu vedlejsi obchodu a vlezli tam pres nej. Ted to ukazovali na CT24. btw - Proc si porad vsichni mysli, ze ty hodinky ukradli jen z vylohy? Edited January 1, 2011 by nAscA
Guest Martin Kabat Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 PF 2011 Světová R-evoluce se blíží a letošní rok bude přelomovej úplně ve všem. Nějaký hodinky budou to nejmenší o co přijdte. Sláva "pracovním schůzkám" v neděli a vyřizování pracovní mailové mpošty v sobotu. K.....!
gougy Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 PF 2011 Světová R-evoluce se blíží a letošní rok bude přelomovej úplně ve všem. Nějaký hodinky budou to nejmenší o co přijdte. Sláva "pracovním schůzkám" v neděli a vyřizování pracovní mailové mpošty v sobotu. K.....! Zřejmě dobrej oddíl včera večer
ricous Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 (edited) Ad přeleštění: to udělal můj hodinář... Nešlo o zmizení všech čísel, pouze asi posledních pět bylo "lízlých" při přeleštění a všechna se dala přečíst, i když ty poslední s námahou. Vyražení nových muselo být doloženo kartami a i tak se podle mého jednalo o celkem nadstandardní službu, za kterou děkujeme... Edited January 1, 2011 by ricous
bandicoot Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 (edited) ...tak promluvil Parsifal Imanuel nebo snad samotný Aštar Šeran? edit: to byla reakce na toho proroka Edited January 1, 2011 by bandicoot
Drexxy Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Mozna by byl dobry napad na cas zablokovat nebo omezit prodejni fora... Prece jen koupit neco od nekoho mozna i tady znameho a potom to vysvetlovat policii by nebylo uplne ono :-)
Drexxy Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Blbneš ? Co jsem přijel z Pankráce tak se se*u s fotkama do prodejní sekce ! tak to potom ale jo, dam Ti za rolexky 5 tisic cista ruka a jsme si qvid? :-D
gougy Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Blbneš ? Co jsem přijel z Pankráce tak se se*u s fotkama do prodejní sekce ! Ta to Ty jsi byl ten v tom kulichu? Já jsem ten se šálou Fotky už mám z mobYlu, dobrý jak chceš, ale ten popis je o hubu, samé cizí slova, kdo se v tom má vyznat, asi to dám na váhu, kilo za kilo..
Josef01 Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Podle me to je pripravena a dlouho planovana akce jiz s predem dohodnutymi kupci, tady se z toho nic neobjevi.
brandejsak Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Zřejmě dobrej oddíl včera večer Chvojkovice - Brod... No ale ja Mam dneska takovou radost, že patřím do te společenské smetanky.. :-) Pisu si na iPhonu, na ruce Omegy, několik starých popelnic 607 stojí na parkovišti a doma Mam i ústřední topení.. Takovej bývalej primátor se muže jít zahrabat a navíc si asi můžeme potykat, kdyz patrime do stejne společenské kasty.. Jako v Indii :-) Hmmmm..... Začíná se mi ten život fakt zamlouvat. A kdyz člověk takhle přečte takovou vyživnou diskuzi, říká si hrome - co je to za lidi, co mají doma komp, platí si internetové připojení a maji TOLIK zbytečného času na žvanění o nicem? A proc sakra taky nemají na ruce Omegy, kdyz k tomu alespoň podle mého maji všechny nezbytné předpoklady?
Qvido Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 No ale ja Mam dneska takovou radost, že patřím do te společenské smetanky.. :-) No to je snad jasný když jsi z Brandejsa, my jsme tady všichni tak trochu elita!
Sovík Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Ten názor z novinek je určitě špatný a zlucovity...ale s tím Bemem souhlasím je to haj... pair excellence Kde asi bere na svou sbírku hodinek?Z primatorskeho platu?Dobrý vtip...
Oxbow Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Taky bych to viděl nějak podobně. Nebude sranda se toho množství jen tak někde zbavit a ještě výrazně pod cenou. A na náhradní díly se to asi nikomu nehodí
Jari Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Ten názor z novinek je určitě špatný a zlucovity...ale s tím Bemem souhlasím je to haj... pair excellence Kde asi bere na svou sbírku hodinek?Z primatorskeho platu?Dobrý vtip... Bém a většina mu podobných jedou na provizich a na "dárcích" z výnosných zakázek. Bohužel pro ty vítězné firmy jsou to drobné a pro Béma to znamená fůru pěkných hodinek a slušné dovolené. To na konci mu nezávidím a naopak přeju, jen bych z toho měl lepší pocit, kdyby bylo jasnější, jak k tomu přišel. Taky bych to viděl nějak podobně. Nebude sranda se toho množství jen tak někde zbavit a ještě výrazně pod cenou. A na náhradní díly se to asi nikomu nehodí Myslíš, že se to objeví u nás? Bych spíše čekal někde na východě.
Sovík Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 (edited) Za opencard musel dostat orloj mistra Hanuše a dovolenou do vesmíru od Virginu...Teda pokud to nebyla přímo jeho zakázka... Edited January 1, 2011 by Sovík
Donuts Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Tak, ze bude mistni "diskuze" jeste zabavnejsi nez ta na novinkach, jsem opravdu necekal.
alois Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 hele kolegové,jak mnozí víte tak pomáhám a chráním...sice se nezabývám přímo touto problematikou, ale kdyby někomu něco přislo pod ruku tak prosím pište sz....s ohledem na výší škody se tím asi budou zabývat moji kolegové z baráku....poznatky prosím ke mně nebo zajistím kontakt na lidi, co se tím budou zabývat...děkujiAlois
honza71 Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 Lupiče z Auparku, co vykradli v dubnu WdL prý dosud nevypátrali. Tak snad odvedou hoši co pomáhaj a chráněj lepší práci.
Matthew Posted January 1, 2011 Report Posted January 1, 2011 ještě v úterý jsem tam koukal ve vitrínce na El Primero, kdyby je zúčastnění mohli postrádat tak vyměním za Maurice Lacroix s doplatkem, piště SZ
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now