Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Marosc72 napsal:


Krásny kusok, môžem poprosiť jednu real foto pri dennom svetle? Ten ciferník ma fakt zaujíma ..

Vďaka


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Vdaka. :) Je tu hnusne svetlo, stale zamracene, nedari sa mi nic schopne vyfotit. Tak aspon jedna z rana: 

 

před 18 minutami, Kamil.K napsal:

junior300. Nemáš zaco. Můžeš mi zase  pochválit moje😉:

 

Aquis su vsetky dobre a v titane dobre na druhu :) Aj ked ja nie som velky fanusik regulatorov, snad mi to nebudes mat za zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

junior300:...já taky nejsem zrovna fanoušek, ale tyto mě uchvátily(potápky Swiss i Seiko mám několikery, nějaké oblekovky taky, letecké asi troje, chrona v automatu i Quartzu taky, ...ale regulátory jsem neměl a tyto mě dostaly!)

jen poznámka - nejsou to Aquisy, ale ORIS REGULATEUR “DER MEISTERTAUCHER”

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobré ráno vespolek. Tak jsem si udělal radost a k ORIS hranatým jsem koupil kulaté. Mám tu značku vážně rád. Měl jsem již několikery hodinky ORIS. Kvalita zpracování se mi zdá vzhledem k ceně velmi dobrá, se strojky nebyl nikdy problém, prostě takové příjemné decentní hodinky. Na potápky moc nejsem, tak nějak se mi moc nehodí do kanceláře a navíc mám útlou ruku. Chronografy mne moc neberou, jistě jsou zajímavé, ale na sport mám Garmin Fénix  Podle mého názoru jsou to povedené hodinky, které se dají nosit k obleku, ke svetru i polo tričku. 

EFA21871-C8BD-402E-B909-25E98001C922.jpeg

411A07D4-7C2F-46E6-AFE5-AB8A962625CD.jpeg

Upraveno uživatelem alois
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc..zatím moje nej hodinky..jsou fakt úžasný. Nejde o barevnou variantu, ale prostě Aquisy jsou fakt top kvalitka za "rozumny" peniz. Ta regulovatelna spona... jsou na ty gumě i příjemně lehký. Sklíčko úžasný.. a cifr je černej jak noc. Fakt jsem nadšenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...