Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Hele, jak to je se stěžejkama u MM300? Na železnej tah tam nějaký mám a na Crafter Blue byly jiný, žejo? Tyhle třeba? https://www.strapcode.com/store/pairs-20mm-heavy-duty-double-shoulder-spring-25mm-seiko-generic-spring-bars-p-899.html

Podľa mňa nie sú tieto stěžejky primárne určené na MM300, pretože majú tenké konce. Ja som ich používal vtedy, keď som chcel dať trebárs tah engineer z MM300, ktorý má 2,5mm diery na hodinky s tenkými dierami v nožičkách a nožičkami bez prevŕtania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja mel k original gumovymu naramku myslim jiny stezejky nebo co. Ten uz nejak nemam a ke Crafter Blue snad byly taky nejaky a ty sem ztratil. A s tema ze zeleznyho tam ten Crafter nedrzi. Tak co tam mam dat?

V tomto prípade tam daj tie z odkazu. Podobný prípad sa mi stal so super jubilee na MM300, kde endlinky spravili tak natesno k púzdru, že origo stěžejky s hrubšími koncami som tam jednoducho ani za boha nedostal. S tými v Tvojom odkaze bol v pohode. Zrejme aj Crafter má vzdialenosť od diery k púzdru o pár desatín mm väčšiu a stěžejky s tenkými koncami už do diery zacvaknú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto prípade tam daj tie z odkazu. Podobný prípad sa mi stal so super jubilee na MM300, kde endlinky spravili tak natesno k púzdru, že origo stěžejky s hrubšími koncami som tam jednoducho ani za boha nedostal. S tými v Tvojom odkaze bol v pohode. Zrejme aj Crafter má vzdialenosť od diery k púzdru o pár desatín mm väčšiu a stěžejky s tenkými koncami už do diery zacvaknú.

Super, díky, du to objednat. Je jich šest, tak kdyby někdo potřeboval, budou dva páry k dispozici.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš za čo. Osobne som sa ale bál tieto stěžejky používať, lebo tie tenké konce sú kurwa krátke na také ťažké hodinky. Mohli ich spraviť aspoň o pol milíka dlhšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...