Jump to content

IWC Ingenieur Automatic

Share

Recommended Posts

Díky moc, já zbožnuji ten stroj uvnitř. No když to dobře půjde, tak se brzy pochlubím něčím ze stejným strojem uvnitř + malá nástavba. A jak to přijde, tak budu "spokojenej chronomagor".

Big Ingenieury jsou super, průhled je krásný a Pellaton nemá chybu, ale mrzí mě, že tím pádem nejsou rezistentní vůči magnetismu. Přeci jen jsou to inženýří... Těším se na tvé splnění snu, pokud je to to, co myslím, že to má být, pak spolu musíme konečně na to kafe :speak_cool:

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tohle opravdu stojí za zmínku:

Poptal jsem řemen u Dušáka a bylo mi odpovězeno, že řemen mohou objednat a cena je pouhých 9.932,-. Slevy prý v servisu nevedou...

Poptal jsem tedy stejný řemen v Carollinu a bylo mi odpovězeno, že řemen mohou objednat a cena je 5.190,-. Slevu sice poskytli nepatrnou, ale přesto poskytli. Nakonec byla cena 4.992,-.

Bůra rozdíl je docela síla... Co vy na to?

Tohle opravdu stojí za zmínku:

Poptal jsem řemen u Dušáka a bylo mi odpovězeno, že řemen mohou objednat a cena je pouhých 9.932,-. Slevy prý v servisu nevedou...

Poptal jsem tedy stejný řemen v Carollinu a bylo mi odpovězeno, že řemen mohou objednat a cena je 5.190,-. Slevu sice poskytli nepatrnou, ale přesto poskytli. Nakonec byla cena 4.992,-.

Bůra rozdíl je docela síla... Co vy na to?

No tak to je masakr!!! To myslím vypovídá o firmě Dušák vše! :sick01:

Tento model IWC Ingenieur mám z posledních let z celé řady nejraději. Škoda, že jej vyráběli tak krátce, protože zvětšená pouzdra na 46 MM jim vůbec neprospělo. Ale to je problém i ostatních modelových řad IWC.

Myslím, že jim to velmi prospělo, stačí porovnat na živo. Mohli se ale vyrábět třeba souběžně, aby byl větší výběr. Ten řemen na nich vypadá fakt velmi dobře. :smile_anim:

• 2 months later...