Přejít na obsah

Formule 1


legacy

Doporučené příspěvky

Návštěvník swanieck

komentování GP Belgie F1 ze Spa opět na úrovni.......našamponovaní metrosexuálové, neúspěšní jezdci čehokoliv, opět rozumují až se jim od huby práší  :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komentování GP Belgie F1 ze Spa opět na úrovni.......našamponovaní metrosexuálové, neúspěšní jezdci čehokoliv, opět rozumují až se jim od huby práší :fyou:

Co čekáš, když kokpity F1 jsou plné úplně stejných nagelovanych buzniček. Časy, kdy závodník vyšel z dílny v kombinéze, smrdici benzínem a olejem a dával rozhovor utírajíc si ruce do špinavého hadru, jsou nenávratně pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Už jsem to dnes někomu říkal, namachrovaní špageťáci si nezaslouží kapacitu jako je Kimi. Naopak u Vetla se mi potvrdilo, že mistrovství mu dala jenom technika, v jiné toho moc neukázal, naopak jenom bečí jako malé děcko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Herci dobří, herky dávačky, faktické chyby a chybějící události. Přesto se rád dívám, je to moje dětství.

http://www.auto.cz/rivalove-skvele-zahrany-lauda-nekolik-historickych-chyb-recenze-77135

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/top-10-filmu-rivalove-vs-realita-ve-skutecnosti-to-bylo-trochu-jinak.html

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komentování GP Belgie F1 ze Spa opět na úrovni.......našamponovaní metrosexuálové, neúspěšní jezdci čehokoliv, opět rozumují až se jim od huby práší  :fyou:

 

Jo, když komentoval závody motorek náš nejlepší jezdec všech dob, to byly časy...

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...