Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Já bych chtěl taky. Bereš si všechny Harry?

 

Beru všechno! :lol:

 

No vážně, mám v humidoru průvan a né doutníky... Potřebuju doplnit zásoby. Kamarád mi z Kuby přivezl dvě krabičky, ale nevím proč to udělal - dvě krabičky po 5ti kusech, místo dvou krabic po 25ti! Já myslel že omdlím když mi to předával :lol2:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové kuřáci, nechci zakládat new téma, tak se zeptám tady, dostal jsem od ženy humidor a nemůžu se s vnitřní vlhkostí dostat na těch 70-75%, mám tam max 62% ( dal jsem do toho čidlo z meteostanice, vestavěný budík ukazuje blbě ) vytíral jsem to dvakrát houbičkou s destilkou, nechával tam nasáklou houbu, zvlhčovač je tam nacucaný ( je menší ), máte tip nebo je humidor k ničemu ? ( nic luxusního, kolem 2t kč, ale pěkně zpracovaný )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové kuřáci, nechci zakládat new téma, tak se zeptám tady, dostal jsem od ženy humidor a nemůžu se s vnitřní vlhkostí dostat na těch 70-75%, mám tam max 62% ( dal jsem do toho čidlo z meteostanice, vestavěný budík ukazuje blbě ) vytíral jsem to dvakrát houbičkou s destilkou, nechával tam nasáklou houbu, zvlhčovač je tam nacucaný ( je menší ), máte tip nebo je humidor k ničemu ? ( nic luxusního, kolem 2t kč, ale pěkně zpracovaný )

mas to v SZ !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Sháním doutníky Padrón Series 1926 Anniversario a 1964 Anniversario. Nejlépe krabice 10 a méně kusů, případně postačí i samplery. Pouze neotevřené balení ve sběratelské kvalitě.

 

Výměnou nabízím Bolivar Gold Medals, Cohiba Lanceros, Cohiba Siglo IV, Cuaba Sal. a Diadem. v penále, H. Upmann Magnum 50, Hoyo de Monterrey Epic. Espec, Partagas Lusitanias, Montecristo A v penále, Partagas Presid, limitku Partagas D 2010, Punch Punch v tubě, San Cristobal d.l.H. El Morro, Vegas Robaina Don A. Případně koupím a prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj! Mám nový humidor a přibylo mi do něj pár kousků kuřiva. Po procesu zavlhčení, kdy jsem otřel vnitřek, použil i misku s vodou se vlhkost ustálila na 70 %. Když jsem tam dal doutníky, tak ale najednou ukazuje vlhkoměr nejdřív 60 % a teď ještě spadnul k pod 60 %. Zalil jsem víc zvlhčovač, ale bez efektu. Prosím o radu. Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sam doma provozuji tohle http://www.edoutniky.cz/index.php/detail/1109/humidory_do_1_500_kc/humidor_list A celkem spokojenost. Akorat to chtelo nahradit houbickovy zvlhcovac necim lepsim (gelovym) a misto klasickeho budicku jsem poridil digitalni vlhkomer ktery meri i teplotu a lepe se odecita....

 

http://www.edoutniky.cz/index.php/detail/1197/prislusenstvi_k_humidorum/digitalni_vlhkomer_angelo

 

http://www.edoutniky.cz/index.php/detail/1759/prislusenstvi_k_humidorum/zvlhcovac_angelo_keeper_polymerovy

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@carpaccio - který konkrétně? Ten za 1495? Ten link mě vyhodí na přehledu sekce.

 

@Leclerc - možná půjdu touto cestou - přecejenom humidor za 5000 neodpovídá vykouřeným objemům :-)

 

Jo, ještě - nebyla by cesta použít běžnou cedrovou krabici od doutníků s volně loženým zvlhčovátkem?

 

Oběma díky!

 

Krabici od doutníků jsem zkoušel a nejde to, neudrží vlhkost dostatečně dlouho. Má příliš lehké víko a tenké stěny.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...