Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

trojice dámských seiko 5:

 

ta moje se nakonec taky vzhlédla v seiko potápkách, že by si ráda vybrala něco podobného se mnou (trochu i inspirace VaskemN a jeho dvojící černobílých minisumo).. no a neomylně si vybrala ty fialové SNZF25, které jak jsem dodatečně zjistil, nejsou vůbec k sehnání.. :suicide_anim: nevíte o nich někdo něco, opravdu se už definitivně nevyrábí ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financ: ď za info, ale přece jenom,

lube mohl bys udělat nějakou fotosérii SKX vs Monstry při nasvícení a pak třeba po x hodinách? Si navymýšlím,co ? :)

 

ale jo, možná zítra. SKX007 mají opravdu o dost horší lumi než monstra. dokonce i black knightům svítí ručky víc než na 007, přestože jsou úplně stejný. 007 mají navíc na indexech jen tenkou vrstvu lumi.

ale tak hrozný to neni, čitelný jsou taky celou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financ: díky za snahu, ale takovýchto fotek je plný net, tj. hodinky každé zvlášť, různá expozice a hlavně přepaly na lumi barvě, takže absolutně nejde říct, jak to svítí. Chtěl bych fotky,kde jsou hodinky vedle sebe a s dobrou expozicí, nepotřebuju pro daný účel vidět hodinky samotné, tj. jde hlavně o zaměření expozice na svítící části.

Něco takového bych si představoval: Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financ: díky za snahu, ale takovýchto fotek je plný net, tj. hodinky každé zvlášť, různá expozice a hlavně přepaly na lumi barvě, takže absolutně nejde říct, jak to svítí. Chtěl bych fotky,kde jsou hodinky vedle sebe a s dobrou expozicí, nepotřebuju pro daný účel vidět hodinky samotné, tj. jde hlavně o zaměření expozice na svítící části.

Něco takového bych si představoval:

 

 

Nechceš si to poměřit naživo? Oranžády i SKX007 mám doma, můžem někde ve Zlíně dát kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak mi dneska dorazily moje prvni seika (model SNZH57K1) a prvni dojem je velmi slusny (s ohledem na cenu). tah jsem rovnou sundal (to bych nebyl schopen nosit pote co jsem si zvykl na tah SMP) a nasadil nato strap a jsem spokojen. uz se tesim jak z toho udelam FFF :)

 

btw jake mate zkusenosti s tou 100m vodotesnosti? neni tam sroubovaci korunka, tak bych mel z koupani asi trochu obavy. potvrdi mi to nekdo nebo vyvrati?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...