Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

a to shagu ještě není ten největší úlet od Seika... Seiko se taky umí předvést, ale zase to vyváží jinými hodinkami, které se povedou. U Damaska tohle není, fakt se mi tam žádný hodinky nelíbí. Jsem zvědavý, jestli se někdy odpoutají od současného stylu a udělají třeba jednu odlišnou řadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko ambasadori, ja by som sa radsej na ten tenky lad nepustal...

 

 

no tak pockat pockat herr kollege, tak to vytááhnime svoje fotken z teho roku. ja napriklad som mal uces ako Limahl, mrkvace a sietovane triko s napisom "Happy Trend" :D

 

i ked je mozne, ze herr konrad prave vtedy prechadzal burlivou zmenou v zivote - presedlaval z cierneho tricka k ciernemu rolaku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba DA36 mi na fotkách nevadí (naživo jsem je neviděl), ale přeci jen není třeba je tahat do vlákna o GS... :whistle:

 

BTW ten quartz Yacht Timer do Chorvatska na loď úplně v klidu :smile_anim:

 

na ruku by som to nedal, to uz len NOS do suplika alebo do kosa /podla preferencii kazdeho sudruha/. ale to damasko nesmie zapadnut. nakoniec, toto je jedna z mala prilezitosti ked je predmetom diskusie tolkych chronomagorov sucasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pockat pockat herr kollege, tak to vytááhnime svoje fotken z teho roku. ja napriklad som mal uces ako Limahl, mrkvace a sietovane triko s napisom "Happy Trend" :D

 

i ked je mozne, ze herr konrad prave vtedy prechadzal burlivou zmenou v zivote - presedlaval z cierneho tricka k ciernemu rolaku. :)

 

Hen, ale herr D to s tym hnusnym modelom nedotiahol do produkcie, kdezto Seiko rube sem tam pekne pekla :smile_anim: Ak by sme sa dostali ku seiko prototypom, tak by ti uz ani LMFAO nepomohol. :suicide_anim: Kazdopadne porovnavat Seiko a Damasko je trochu moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč :D Tady ti seikofilové prostě nemají vkus :D

 

hele běž si prudit do svých Damasco vláken, které jsou možná vysoce technicistní, ale sexappealu pobraly jako správná studená nordická Němka s koňským ksichtem s drdolem a dirndlu

Alles Gute Aldo! Raus!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo, ukaž nám nějakou ambasadorku Damaska a pak se budeme bavit ;)

 

toto su velmi neuvazene vyzvy, s tym velmi opatrne kolego. Alda je muz cinu a ja som si viac nez isty, ze vacsina z nas "Nérosbitna Brunnhilde co népotšebuje prómazafat perko" vidiet nie len nechce, ale hlavne ani nepotrebuje :)

post-4112-045797800 1331691245.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...