Přejít na obsah

Autavia


Doporučené příspěvky

Přátelé....uvažoval jsem co dát do nadpisu....a i když zní vulgárně, rozhodl jsem se , že z nich udělám slušnou holku :D už se zde s nima mazlil kde kdo a já se jím pokusím vštěpit novou vlastnost zvanou věrnost :D

Před cca půl rokem mi je nabízel Sibiř a to jsem ještě odolal... nyní však už né :D příběhů je tu o nich mraky a některé jsou tak dobré ,že se nebudu pokoušet o lepší...na to se necítím.Ale řeknu Vám , že maji fakt koule.Zrovna jsem se vrátil z pivka a nikdo u stolu mi nevěřil , že jim je čtyřicet :D prý to si děláš p...l tak bum mobil , bum wifi a bum legenda z prostředí motorsportu, legenda jménem heuer autavia caliber 12. Mám velkou radost , že jsem doplnil trojúhelník hujerů monaco ,carrera a autavia. Pravdou je ,že málokteré hodinky z počátků 70tých let vypadají tak nadčasově jako tyto.

post-7459-020773900 1316731298.jpg

post-7459-005846500 1316731343.jpg

post-7459-018589000 1316731437.jpg

post-7459-054979300 1316731459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autavie jsou prostě legenda. Ale když tak na ně koukám na ruce, vypadají že je to poctivý kus železa... Jednu chvíli jsem o nich uvažoval, ale pak mi bylo řečeno že je to na malou ruku kovadlina a na mých 17 cm by to asi nebylo... Ale tobě podle mě sedí super a krásně se hodí k ostatním do kufříku. Gratuluju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsou snad ve správných rukách!

Pasují tam dokonale!

 

hele, jak to myslis? jako majitel jednech byvalych rukou tvrdim, ze ve spravnych rukach byly pokazdy, akorat jen chvilu, no....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobře, že ses jich ujal. Chovej se k nim slušně, jsou v nejlepším stavu v jakým jsem Autavie viděl :)

 

Taky na mě působí velmi zachovale a proto jsem do nich šel. Jinak Romane ( a jiní bývalí majitelé ) nevíš něco víc k jejich historii? Co se na nich dělalo? co je původní? Vím že je měl po Tobě sibiř,ale zajímá mě někdo před Tebou, je to divný ale mám potřebu o nich vědět co nejvíc :D Dnes jen vyměním řemen za delší a jdu je vyvenčit :) čirou náhodou mám doma úplně stejnej ale o 1,5 cm delší, kterej jsem nechal dělat taky u mistra Šímy :) tento mám na těsno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky na mě působí velmi zachovale a proto jsem do nich šel. Jinak Romane ( a jiní bývalí majitelé ) nevíš něco víc k jejich historii? Co se na nich dělalo? co je původní? Vím že je měl po Tobě sibiř,ale zajímá mě někdo před Tebou, je to divný ale mám potřebu o nich vědět co nejvíc :D Dnes jen vyměním řemen za delší a jdu je vyvenčit :) čirou náhodou mám doma úplně stejnej ale o 1,5 cm delší, kterej jsem nechal dělat taky u mistra Šímy :) tento mám na těsno...

 

První tady sem je měl já, kupoval sem je z Portugalska. Nepřeklápěl datum, lstivý Portugalec mě poslal ve vší slušnosti do hajzlu, tak po nějakým čase je dostal Mechano. Ten mimo opravy strojku proved i přetěsnění a povrchovku a vytahoval se jak blázen, že takovejdle sluncovej brus umí jen von. :) S Romanem jsem je vyměnil za Ball s teploměrem, ty mám dodnes a měřím si s nima teplotu neptejte se kde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé....uvažoval jsem co dát do nadpisu....a i když zní vulgárně, rozhodl jsem se , že z nich udělám slušnou holku :D už se zde s nima mazlil kde kdo a já se jím pokusím vštěpit novou vlastnost zvanou věrnost :D

Před cca půl rokem mi je nabízel Sibiř a to jsem ještě odolal... nyní však už né :D příběhů je tu o nich mraky a některé jsou tak dobré ,že se nebudu pokoušet o lepší...na to se necítím.Ale řeknu Vám , že maji fakt koule.Zrovna jsem se vrátil z pivka a nikdo u stolu mi nevěřil , že jim je čtyřicet :D prý to si děláš p...l tak bum mobil , bum wifi a bum legenda z prostředí motorsportu, legenda jménem heuer autavia caliber 12. Mám velkou radost , že jsem doplnil trojúhelník hujerů monaco ,carrera a autavia. Pravdou je ,že málokteré hodinky z počátků 70tých let vypadají tak nadčasově jako tyto.

 

Ten model Ferrari Dino mam aj ja :D Zial, iba model :sad01_anim: :crying_anim:

K hodinam - nadherna klasika :guitar: :notworthy:

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, ze se tak suprovni hodinky prestehovaly tady k nam do regionu razoviteho..

Tady jim bude lepe.. Budem je vsichni ocumovat a slintat po nich na nasich opileckych seancich..:)

Pokud se konecne Maník prida..;)

Gratulace velika..

 

Ale jo, rád se v kartáči ukážu kucí :D a dík všem za pochvalu, budu je hýčkat co to jen půjde :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne. Beriem s5. Moja nevedomost. Inak je za babku: 15,7 miliona libier. No nekup to :smile_anim:

 

K těm Autaviím opravdu to Ferrari sedí...měl jsem tu možnost vidět cca 20 GTO vyřádkovaných na výstavě k příležitosti jejich 50. výročí a byl to něco neskutečnýho. K tomu nám jeden parádní kousek představoval snad 70ti letý energický dědula v dobové závodní kombinéze, který na tom autě závodil a znal snad každý šroubek. Na konci výstavy ho nahodil a jel na podium převzít cenu - ovládal to auto s naprostou lehkostí skoro poslepu a myslím, že bych neměl šanci přes jeho věk s ním držet na silnici nebo okruhu tempo ani ve snu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...