Přejít na obsah

Fortis Cosmonauts


Harry

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 8. 3. 2022 v 18:51, LainCoubert napsal:

Jak vnímáte Fortis a jejich spojení s Roscosmosem ve světle aktuálních události? Aktuálně jsem rád že je zrovna v hodinkovnici nemám a nemusím to resit

Podívej se, kdy vznikla spolupráce. Nech to uzrát. Majitelé teď možná nebudou nadšení, ale přijde mi nešťastné tohle řešit. Asi jsou teď na pořadu jiné záležitosti. Tohle určitě není ten konec, který bychom měli rozplétat, nebo místo na které je potřeba tlačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hej, co ma “do pyce uz” kosmicky vyzkum splecneho s Putinem, nejakou Ukrajinou nebo valkou? Opravdu debilni uvahy!! A jeste se ma kvuli tebe Fortis distancovat.


Tvl, chlapci - mame i nemecke hodinky. No okamzite do kose, spalit, zakopat.. ona byla i druha svetova valka a Hitler! 

@jsem rad, ze jste se uz vyjadrili. Kolega nemusi resit Fortis, protoze by se musel stydet. Ten ma ale stesti👍. Tady se fakt uz dockame vseho.. 

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, o novém kalibru WERK17 víte? 
https://www.fortis-swiss.com/werk17/?fbclid=IwAR0JDZj9ie0jJ-R-1XADuZ-SaHIhG5hkKIfvXIPH3cfFbm_2mCYU-OrlPQQ?fbclid=IwAR0JDZj9ie0jJ-R-1XADuZ-SaHIhG5hkKIfvXIPH3cfFbm_2mCYU-OrlPQQ

278591066_4725761484199833_636042179136821566_n.jpg.523a9fc3dd31e7ecb7f3a974f65aeb1e.jpg

Tak nějaký testy, teď něco PR omáčky a hodinky snad budou brzy následovat 👍

Swedish_Space_Corporation_16-1024x576.thumb.jpeg.eff72756f1ada264aa149bc9086e634c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...