Přejít na obsah

Fortis Cosmonauts


Harry

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...
  • Po letech...
  • po 2 týdnech...
  • Po letech...

Oživím téma. Po mnoha letech jsem poslal OC GMT do servisu, už to opravdu potřebovaly. Současně jsem objednal nový originální řemínek - integrovanou Corduru. 2 měsíce jsem se těšil, ale hodinky už jsou doma. Vypadají doslova jako nové, řemínek jim sluší, posunul je trochu do volnočasova a hodinky na něm skvěle sedí na ruce. Tyhle B-42 Official Cosmonauts GMT nenosím ze svých Fortisů nejčastěji, ale mám je už asi 10 let a rád je nosím na různé nenáročné volnočasové aktivity. 

IMG_20211219_121101~01~01 (002).jpg

IMG_20211219_120719~01 (002).jpg

IMG_20211219_120948~01 (002).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo tak ono většina mého okolí nic netuší o takových detailech hodinek. Jsou spíš jen úžasnými, že se to "nabiji jak chodíš",  ale spíš ten pocit co Ti to navozuje.

Pokud nemám dobrý pocit z hodinek, které mám na ruce tak nemá smysl je mít. A to bych teď u fortisu neměl.

Taky by moc lidí nechtělo nosit speedmastry pouzivane mengeleho pomocniky aby věděl kdy přesně pustit dalsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LainCoubert napsal:

Jak vnímáte Fortis a jejich spojení s Roscosmosem ve světle aktuálních události? Aktuálně jsem rád že je zrovna v hodinkovnici nemám a nemusím to resit

 

před 10 minutami, libor2002 napsal:

Tvl, tohle je opravdu úvaha 🤦‍♂️ 

Díky tomu šly z domu.

Bez úvahy, je to teda už asi 10 let, ale já jsem obecně na rusáky přecitlivělý... asi od základky.

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LainCoubert napsal:

Jak vnímáte Fortis a jejich spojení s Roscosmosem ve světle aktuálních události? Aktuálně jsem rád že je zrovna v hodinkovnici nemám a nemusím to resit

Tvoje problémy by som chcel "resit". Keď chceš mať dobrý pocit, dôjdi pomáhať utečencom sem na železničnú stanicu do Košíc a ja ti garantujem, že každému Ukrajincovi bude absolútne u riti, aké Fortisy máš na ruke, alebo v hodinkovnici... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...