Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Kalorické tabulky mi otevřely oči. Asi každý zhruba ví, kolik bílkovin, cukrů a tuku obsahuje ta která potravina. Jen je líný si to přesně spočítat (tedy já). Kalorické tabulky mám nastavené na 200 B/200 C/50 T a jaké to překvapení, že tolik bílkovin do sebe nenacpu ani s pomocí BCAA, amino a protejňáku. Stanovenou kalorickou hodnotu 2000 Kcal/den není problém dodržet, ale ta skladba... Osobně doporučuji aplikaci vyzkoušet, budete se divit jako já :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou hodne uzitecny stranky! Perfektni!

 

Zeptam se mozna blbe...kolik kalorie ma mit napr.kondicni sportovec? Kolik ceho? To se taky da na techto strankach najit? Nevidim to tam :(

Docela slušně popsáno to je zde, zkus to pročíst pro začátek jestli ti to pomůže.

http://jak-hubnout.eu/omezovani-kalorii-kolik-kalorii-omezit-abyste-shodili-jedno-kilo/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommas4: mas u me obed :) To nema chybu. Opravdu pekny clanek. Ja mam 177cm 89kg a predstava ze pocitam kalorie,tuky,bilkoviny a sasacharidy je docela znicujici ale koukam ze to jde. Chtel bych hlavne sundat pandero. Chodim plavat,fitko trikrat tydne ale je mi jasny ze bricho se tvaruje u stolu aneb tim co je na taliri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si dej orientačně do téhle kalkulačky svoje údaje - http://www.mte.cz/bmr.php

a úplně dole budeš mít napsané kolik zhruba by měl být tvůj denní příjem kalorií pro hubnutí,
tenhle údaj si dej do té aplikace kalorických tabulek jako výchozí hodnotu, tím pro začátek

nic nezkazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ja vylozene nechci zhubnout :)

Vis co me stve? ze kdyz chci zhubnout pandero tak cele telo pujde se svalama dolu :( Ruce,prsa,stehna. Ale chapu ze bez toho to nepujde. Je to docela veda to stravovani. Vyloucil jsem na nejaky cas prilohy vecer. max.maso se zeleninou,pak vyradil pecivo i sladke mimo vcerejska a dneska. To jsem proste neodolal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš držet bílkoviny relativně ve vyšších hodnotách, tak ty svaly tolik dolů nepůjdou.. A vyřadit úplně pečivo je blbost - samozřejmě tím nemyslím bílé rohlíky, apod. to nemá v jídelníčku co dělat, ale na chlebu, který je celý nebo z velké části z žitné mouky, nevidím nic špatného :-) není nad to, dát si k snídani míchaná vajíčka s cibulkou a šunkou a čerstvý žitný chleba :)) mňam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hubnutí bys měl mít cca 22 kcal / kg tělesné váhy / den. Z toho vycházej.

 

Z toho bys pak měl mít bílkoviny nejmíň 100g (klidně i 150g) den a sachry utahovat - tj. cca 200-250g den max. Zbytek jsou tuky.

(To je míněno na osobu okolo 90-95kg.)

Cílem je se vejít celkově do těch 22kcal/kg/den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...