Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Vám děkuji za odpovědi a koukám,že to pro mě není. Jsem svině vybíravá v jídle. Ze sýru jím jen tvrdé a nebo velmi tvrdé. Ze zeleniny na syrovo jen okurek a ledový salát, zbytek když bude uvařená nebo grilovaná. Ořechy a bobule nechám veverkám a tvaroh manželce na prsa. Výhodu mám, že piji jen vodu a sladké vynechavám, nebo se snažím. Postup bude, že si spočítám příjem za den a vydej. Budu holt muset míň žrát a víc se hejbat, když nebudu v práci. Už jednou jsem zhubl deset kilo, pak se to zastavilo, jsem se na to vyprd a mám je zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně za 3M pomohlo k minus 17 vynechat přílohy (nahradit syrovým salátem, paprikama, nebo podobně) a jako čert kříži se vyhejbat pečivu a sladkostem. Překvapivě jsem zjistil, že i když jsem od oběda odcházel míň nacpanej, než předtím, tak hodinu poté už to bylo stejný - takže to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ je umět vařit nebo mít někoho, kdo umí.

Být vybíravý není na škodu.

---

Rýže je nejlepší klasická příloha. Pokud se vejde do těch 200-205g sachrů / den celkově, vůbec nevadí. Třeba Basmati rýže je přirozeně bezlepková.

Pochopitelně, až začně počítat kalorie, a zjistí, že se z toho nenají, dojde mu, že si může dát leda poloviční přílohu a zbytek musí doložit vařenou zeleninou. Ta má kalorie bnula nulka nic, pokud to není třeba hrách nebo kukuřice, což se holt musí vyhodit.

 

Cpát se zeleninou v dietě je základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hodně módní dnes je být bez lepku. Tedy ne pečivo, těstoviny, mouka atd. Prý se pak získá hodně energie a vitality, sekundárně se i hubne. Osobně to zvažuju, ale je není to lehké... prostě to jde proti běžným zvyklostem, kdy si člověk dá chleba s něčím, alespoň občas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je velmi trefné :-). Strašně moc chci zhubnout, ale vzdát se toho a toho nedokážu, takže... :-))

 

Je hodně módní dnes je být bez lepku. Tedy ne pečivo, těstoviny, mouka atd. Prý se pak získá hodně energie a vitality, sekundárně se i hubne. Osobně to zvažuju, ale je není to lehké... prostě to jde proti běžným zvyklostem, kdy si člověk dá chleba s něčím, alespoň občas...

Dnes je běžně k sehnání (tedy většinou ve specializovaných prodejnách) i bezlepkové pečivo, těstoviny a prakticky téměř vše, takže netřeba se vyhýbat pečivu a dalším potravinám, jen stačí dobře nakupovat, to je celé. Platí to takřka u všeho. Buď koupím kvalitní potravinu, nebo nekvalitní, nic jiného moc na výběr není.

 

Když už pečivo tak opravdu to tmavé. Tzn.takovy ten tvrdší chleba co se láme. Tmava kaiserka je stejný zlo jako světlá.

Tak opravdu to tmavé... To je zajímavá specifikace :-). A ani to opravdu tmavé není vůbec žádná záruka, že je kvalitní, neboli z kvalitních surovin, spíš naopak:-). Výrobci jsou mazaní a běžné pečivo se jen obarví na tmavo a lidi si myslí jak nekupili zdravé pečivo, ale opak je pravdou, je to prostě jen obarvené, ale jinak totožné jak to samé světlé pečivo vedle:-). Bez čtení složení to nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže liposukce? :-)

 

 

U pečiva je třeba se podívat na složení. Barva dneska už nic oprvadu neřeší.

 

Lepší než různé kaiserky je chleba.

 

Ten se ideálně skládá ze 3-4 surovin - mouka, voda, sůl, ev. kvásek, což je ale mouka+voda + ev.kmín. Pokud je tam hafo éček, barviv, zlepšujících prostředků či droždí, tak je to jen snaha výrobce si zjednodušit a zlevnil výr. proces - na úkor kvality.

To je všeobecně pro zdraví. Co se týče diety, tmavé pečivo = žitné pečivo, to je původní význam slova tmavé. Takže aby mouka byla z většiny žitná, ne pšeničná.

 

Samozřejmě, takových chlebů je málo, ale dají se koupit i v běžné samošce.

 

Další shit je rozpékané pečivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že téma pečiva se moc démonizuje. Já kupříkladu zbaštím skoro každý den 1/4 hostivařskýho pecnu a nic mi není.

Oni odborníci za chvíli zase přijdou s něčím jiným co nemáme jíst a co nám určitě škodí.

Jinak největší shit pro mě není rozpejkané pečivo, ale takovej ten klasickej pšeničnej rohlík zan 1,50,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dieta jak se v dnešní době většinou prezentuje je naprd, lidi ji začnou striktně držet. Za nějaký ten měsíc mají dole xy kil ale pak stejně začnou žrát to co předtím a jsou tam zpátky. Když se chce někdo trvale spravit, musí něco změnit ve stravovacím návyku. Z 90% stačí prostě vyřadit rafinovaný cukr, což pro někoho může být nadlidský úkol.

 

Velký problém je množství mýtů, kterých je okolo stravování požehnaně. Dalším faktorem je to, že lidský tělo není u každýho stejný, potom i dobrá změna jídelníčku nemusí všem sedět a v té chvíli je důležité si to uvědomit a provést autoregulaci. Slepím dodržováním si pak ten dotyčný může snadno ublížit.

 

Jo a ty Kalorické tabulky, o kterých se psalo stránku zpět, to je taky pěkná hovadina a ještě větší otročina. To vážně někdo dokáže praktikovat dlouhodobě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...