Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak a je doma  NESPRESSO Krups Pixie XN3006 :)

A hned objednány všechny druhy kávičky co momentálně mají na netu a budeme s drahou polovičkou koštovat, schvalovat a vyřazovat. Ale já jakožto hračička, přesto stále zatím zůstanu věrný el. Moka konvičce. Pákovka změnila majitele už dávno, ale mlýnek se možná bude hodit nejen pro moka konvičku. Takové vlastní napěchování kapsle kávičkou přímo z pražírny stojí za pokus. Takže 100ks objednáno za směšných 249Kč a když se to náhodou bude dařit a dostanu se i na zajímavou chuť, tak asi půjdu i do asi věčné nerezové kapsle (mycoffeestar) co jsem našel na netu. Nevím jestli jí znáte, popřípadě už jste jí někdo testoval? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak moje chuťové pohárky zatím otestovaly 10 z 19 origo druhů co máme doma. Jedeme postupně, tak zatím pro mě dobroučké jsou Livanto, Dulsao Do Brasil NEW, Linizio Lungo, a velké překvapení bezkofejnové Decaffeinato Lungo a Decaffeinato Intenso. Momentálně nechutnalo: Roma, Capriccio, Volluto, Rosabaya de Colombia, Vivalto Lungo a další čekají na test :)

Až dokončíme test origo kapslí, denně dáváme max 2-3 kalíšky. Začnu plnit plnící kapsle kávou co chutnala v pákovce a chutná momentálně i v moka konvičce :)

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem prolézal Datart a měli tam kromě jiných kapslí i tyto (obrázek). Zakoupil jsem na test, a originál je jen jeden, skoro žádná pěna, chuť hospodského espressa, no škoda peněz. Navíc jdou hodně špatně a těžko zasouvat do kávovarů, páčka se musí celkem dost zmásilnit. Není nad Ristretto, Napoli a Roma

 

post-29191-0-51548000-1369680714_thumb.jpg

Upraveno uživatelem musa1975
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až dokončíme test origo kapslí, denně dáváme max 2-3 kalíšky. Začnu plnit plnící kapsle kávou co chutnala v pákovce a chutná momentálně i v moka konvičce :)

 

Plnící kapsle? to vidím/čtu poprvé...nějaké info?

 

Já mám spadeno na toto

 

http://www.eushop.mycoffeestar.com/en/component/jshopping/product/view/1/1.html?Itemid=171

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes doma překvapení krabička a v ní kapsle pro Nespresso Vergnano Arabica. Káva sice neuchvátila, ale zato kapsle a to velice :) Jelikož se dá opětovně naplnit a asi nekonečně. Tak kdo chce experimentovat, tak doporučuji. Kdybych je dostal dříve, tak prozatím nekupuji ty jednorázové a jen melu, plním, piji a zase melu, plním,  piji a zase ...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...