Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Pixie od Delonghi mám dva, jeden doma, jeden v práci a oba naprosto v pohodě, Krupse bych určitě nebral, je to shit.

Co se týče kapslí, tak žádný top 10 asi neexistuje, každý má jiné chutě, ale řekl bych, že nejčastěji se všichni shodnou na Arpeggio, to snad nikoho neurazí a třeba mě dokonce chutná ze všeho nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixie od Delonghi mám dva, jeden doma, jeden v práci a oba naprosto v pohodě, Krupse bych určitě nebral, je to shit.

Co se týče kapslí, tak žádný top 10 asi neexistuje, každý má jiné chutě, ale řekl bych, že nejčastěji se všichni shodnou na Arpeggio, to snad nikoho neurazí a třeba mě dokonce chutná ze všeho nejvíc.

Clovece s tim nemůžu souhlasit, mam 2 Krupse a jedou uz 4 rok bez sebemensiho problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixie od Delonghi mám dva, jeden doma, jeden v práci a oba naprosto v pohodě, Krupse bych určitě nebral, je to shit.

Co se týče kapslí, tak žádný top 10 asi neexistuje, každý má jiné chutě, ale řekl bych, že nejčastěji se všichni shodnou na Arpeggio, to snad nikoho neurazí a třeba mě dokonce chutná ze všeho nejvíc.

taky si myslím že je to vcelku jedno kterou značku,Krupse máme doma 2ks a i mojí kamarádi mají a naprosto bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovece s tim nemůžu souhlasit, mam 2 Krupse a jedou uz 4 rok bez sebemensiho problému

 

taky si myslím že je to vcelku jedno kterou značku,Krupse máme doma 2ks a i mojí kamarádi mají a naprosto bez problémů

 

I dobré kusy se najdou, neříkám, že ne, sám jsem měl taky doma jednoho Krupse a fungoval, ovšem když to vezmu hromadně, tak je na tom Krups s kvalitou hůře. Proto když radím, tak rovnou Delonghi, ale asi jsem ten názor na Krups mohl trošku zmírnit, to uznávám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V akci teď stejná nádoba jako ma Conrad -cremessa switzerland- jsem zaprisahlym uživatelem Jura, ale mam teď novou usedlost k rekonstrukci a nechce se mi instalovat tam kávovar Jura za 1000?.

A ač zaprísáhlý odpůrce nespressa uvažuji i na základě několika testů ze zahraničí na kapslacem cremessa - kromě Conrada má někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost,neví někdo zda je chuťově lepší káva illy od Iperespresso .Kapsle jsou dražší a káva illy je kvalitní.Tak by mě zajímalo srovnání.

http://www.nasekava.cz/nabidka/kavovary/kavovar-x7-1/kavovar-francisfrancis-x7-1-s52542571

 

Já mám třeba Illy rád, ale nechtěl jsem přístroj jen na to, takže funguji tak, že mám normálně Nespresso a když si chci zpestřit výběr i mimo Nespresso kapsle, tak mám ještě koupené kapsle na plnění a ty si sám doma naplním čím chci, takže i právě Illy a naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost,neví někdo zda je chuťově lepší káva illy od Iperespresso .Kapsle jsou dražší a káva illy je kvalitní.Tak by mě zajímalo srovnání.

http://www.nasekava.cz/nabidka/kavovary/kavovar-x7-1/kavovar-francisfrancis-x7-1-s52542571

Měl jsem před Nespressem,strašně dobrý kafe.Do Nespressa jsem přešel jen kvůli masírce a většímu výběru káv/přístrojů.Čistě holý samotný espresso je TOP.Hustý,crema jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...