Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak jsem koupil v Lídlu jedno balení kapslí Bellarom. Podle nápisu na regálu by mělo být kompatibilní s Nespressem. První varování bylo, že plastová kapsle nechtěla vypadnout do zásobníku. No a chuť...už dlouho jsem nepil tak hnusný kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil v Lídlu jedno balení kapslí Bellarom. Podle nápisu na regálu by mělo být kompatibilní s Nespressem. První varování bylo, že plastová kapsle nechtěla vypadnout do zásobníku. No a chuť...už dlouho jsem nepil tak hnusný kafe.

 

Pro návštěvy ideál. Já dal jednou návštěvě tu brazilskou limitku, pak chtěli ještě jednu, pak prej ještě to poslední a nakonec jsem je nemohl vykopat z baráku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe dostal jsem nápad na eshop humancafe.cz... ráno budu žrát zrnkovou Jihlavanku, večer to půjde ven, Fero za kilo provede separaci a zabalení, 100 gramů za 500 plus pošta, to jde ne?

P.s. To chardonay jsem si měl nechat na později

já měl nápad takovej, že si koupím cibetku a tou Jihlavankou ji budu cpát a pak to za těžký prachy budu prodávat. ..D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corto zavonalo skvele...ale chutovo...skratka tato kava nie je moja salka kavy. A prznit cukrom to nebudem. Mozno je to na nespresso prilis dobre a ja to len neviem ocenit :)

to mě teda mrzí že ti to nesedlo, je pravda že já píju s třtinovým cukrem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...