Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

btw kdyz jim das starej kavovar jako vymenu, tak dostanes 20-30% slevu z noveho

 

edit: ale na datartu, mall, alza vlastne koupis levneji nez v Nespressu. tak nic :)

jj to jsem řešil na lince,daj mi slevu,ale voucher už jen na  800,- takže ta nabídka přímo od nich nebyla tak zajímavá

Takže pešek,vzal jsem to na datartu a je to na cestě :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zatím vyzkoušena Keňa, Kolumbie a Guatemala- Keňa má bídnou pěnu a je nakyslá, takže mě nebere, ale to jsem víceméně čekal. Kolumbie je jiný kafe, jemná chuť, ta mi opravdu chutná. Guatemala lepší než Keňa, ale Kolumbie asi vede. Celkově nejsou jako alternativa špatný, na zpestření ideální. Jsou lepší než Rioba (to jsou jediný kapsle krom origa, co jsem doteď vyzkoušel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne mlýnkem. Vsypat jí do otvoru pro mleté kafe. Řada autokávovarů umí vařit ze zrna i z mleté.

Překapávač a spol. je jasná věc, ale tohle by se mi líbilo z praktických důvodů.

Aha, tak tohle muj automat neumi. Jen zrnkovou pres mlynek. Pokud ale tedy muzes delat i z mlete, tak by nemel byt problem. Asi je jedno, jestli je to namleta kava nebo obili, pokud je hrubost srovnatelna. Upraveno uživatelem Ibe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda by ta tráva, nebo z čeho to je, měla v sobě nějaký lepivější bordel který by to mohl ucpat. Z logiky věci by to jít mělo, ale čert ví...nezbývá než vyzkoušet. Ptát se výrobce myslím nemá moc smysl - z principu ti to nedoporučí, co kdyby se to fakt ucpalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...