Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Starbucks i přes to, jak na ně nadávám jsem zkusil taky a nadávat můžu vesele dál :D Guatemala nevýrazná, Columbie sice výraznější, ale chuťově taky bída a ještě jsem bral Espresso roast a to je vysloveně hnusné, okamžitě jsem vylil a kapsle putovali rovnou do koše. Vypadá to, že s náhražkami se to pomalu začíná rozjíždět, ale žádná mě teda ještě nepřesvědčila, originály jsou úplně jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost se Starbucks kapslemi je taková, že kromě toho, že nejsou chuťově vůbec dobré, tak se mi z 10 kapslí podařily jen 4 kávy. Ze zbývajících šesti kapslí 2 kusy nakapaly jen na dno hrnku a u čtyř vyšla celá požadovaná porce, ale jen čiré nahnědlé vody. Přijde mi to jako ještě větší průser než náhražky od Pellini a to je co říct... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Čau lidi, chtěl bych pořídit nějakej obyč kapsláč na chatu. Volba padla na Nespresso Inissia, což bude na občasný použití úplně v pohodě stačit.

Vím, že Nespresso mívá různý akce a slevy a tak se chci zeptat, jestli někdo nemá nějakej tip.

Aktuálně mi přijde nejlepší koupit tady https://www.electroworld.cz/krups-xn1001-espresso-na-kapsle

a využít akci na kapsle v hodnotě 800 Kč.

Kdyby měl náhodou někdo lepší tip, tak budu rád za info.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza# Ten Essenza Mini se mi taky asi líbí trošku víc, ale v podstatě je to na tu chatu jedno a Inissia je trošku levnější, má větší zásobník na vodu i použitý kapsle.

Asi se případně rozhodnu namístě.

Effe# a šlo určitě o kapsláč na Nespresso kapsle ?

To by bylo fajn, ale asi už bude stejně po akci, jestli tam byly za tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vzal po cestě prodejnu Datart a akce furt je, ale cena není 1200 Kč, ale 2999 Kč. 1200 Kč je k tomu poukaz na nákup kávy. Cena to vzhledem k tomu napěňovači mléka není špatná, ale ten já nevyužiju.

Tak jsem ho podrobil křížovému výslechu a prý stál 2400 Kč k tomu napěnovač a voucher na kávu v hodnotě 1200Kč...Tak omluva za zavádějící informace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...